500 TL Gainer önerisi

eheh3333

Centipat
Daha fazla  
Ben 2 aydır Fitness'a gidiyorum boyuma göre kilom bayağı az. Gainer almak istiyorum ama düzenli kullandığım bir ilaç var iştahsızlık yapıyor. Hem kilo aldıracak hem de iştah açacak Gainer önerisi olan yazabilir mi? Fiyat sınırı 500 tadı da güzel olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2 aydır Fitness'a gidiyorum boyuma göre kilom bayağı az. Gainer almak istiyorum ama düzenli kullandığım bir ilaç var iştahsızlık yapıyor. Hem kilo aldıracak hem de iştah açacak Gainer önerisi olan yazabilir mi? Fiyat sınırı 500 tadı da güzel olursa iyi olur.
İştah açan gainer diye birşey var mı bilmiyorum ama genelde nötr etkileri olduğunu düşünüyorum bu konuda. Onun dışında gainerların çoğunda kimyasal bir nişasta (maltodekstrin) kullanıldığı için uzun vadede sürekli katkı almanız söz konusu; aroma ve koruyucu, renklendiricilerin de bulunması cabası. Normal yiyecekler sizin açınızdan çok daha sağlıklı ve besleyici olacaktır. Özellikle yemeğin üstüne veya ardından yediğiniz süt mısır taneleri yüksek şekerden sizi yine kolay bir şekilde acıktırabilir. Bunu deneyebilirsiniz.

İştah açan gainer diye bir şey var mı bilmiyorum ama genelde nötr etkileri olduğunu düşünüyorum bu konuda. Onun dışında gainerların çoğunda kimyasal bir nişasta (maltodekstrin) kullanıldığı için uzun vadede sürekli katkı almanız söz konusu; aroma ve koruyucu, renklendiricilerin de bulunması cabası. Normal yiyecekler sizin açınızdan çok daha sağlıklı ve besleyici olacaktır. Özellikle yemeğin üstüne veya ardından yediğiniz süt mısır taneleri yüksek şekerden sizi yine kolay bir şekilde acıktırabilir. Bunu deneyebilirsiniz.

Tavsiyen için teşekkürler bende çok sağlıklı olmadığını biliyorum zaten çok kullanmayacığım sadece gym günleri 3 gün falan

Geri
Yukarı