6000-7000 TL'lik Bilgisayar Toplama

Bende aynı durumdayım ben Gtx 1080 kullanıyorum darboğaz yaşamadım, fps kaybı veya yırtılma gibi bir olumsuzluklada karşılaşmadım, ama işlemcim i7 8700k benim bilgin olsun :)

Rica ederim, bende sistemi 3 gün onca toplattım, Vatan bilgisayardan 8.400 TL ye tekabül etti...Senin gibi düşünüyorum bende sonrasında 2k bi ekran alırım sanırım, ama şu anda eksikliğini hissetmiyorum.

Image1515445550.257393.jpg

Buyrun ihtiyaçlarınıza en uygun f/p parçaları, düşünmeden alabilirsiniz bu sistemi[emoji5]

Rica ederim, bende sistemi 3 gün onca toplattım, Vatan bilgisayardan 8.400 TL ye tekabül etti...Senin gibi düşünüyorum bende sonrasında 2k bi ekran alırım sanırım, ama şu anda eksikliğini hissetmiyorum.
Hayırlı olsun, kısmetse bende 1 ay içerisinde toplamayı planlıyorum. Aynı sistemi düşünüyorum. Olur da toplarsam buradan sonucu yazarım.

Soğutucu koymamışsın. Micro-ATX kasayla uyumsuz ATX anakart önermişsin. Neresinden tutsan facia bir sistem olmuş.
Bilgimde yok beni faciaya sürükleyecek :))

Soğutucu koymamışsın. Micro-ATX kasayla uyumsuz ATX anakart önermişsin. Neresinden tutsan facia bir sistem olmuş.

Soğutucu konusunda haklısınız hocam işten gelince yapmıştım yorgundum kafam dağınıktı, ryzen gibi düşündüm stok soğutucu olıyor ya onlarda . Ayrıca kasa da mini atx değil diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı