700.000 TL aile arabası önerisi

Victory_can7

Hectopat
Merhabalar başlıktaki fiyatta araba onerisi arıyorum,
  • Eskilik olarak en fazla 2015-2016 olabilir.
  • Aile arabasi olacak.
  • Vites onemsiz, Manuel ve Otomatik olabilir.
  • Değişeni çok olmayan.
  • SUV-Sedan-Hatchback fark etmez
  • Uzun sure sorunsuz kullanabilecegim bir sey ariyorum.
  • KM 250-200k bandini cok gecmesin.
Suanlik dusuncem son yillara yakin bir Fiat Egea yonunde. Onerilerinizi bekliyorum arabadan anlayan arkadaslardan, tesekkurler.

Bulabilirseniz Icon Megane 4 olabilir otomatik. 170-180 binde olsa bile şanzımanını kontrol edip rahatlıkla binersiniz. 301, Egea, C-Elysse, Sandero gibi araçlar var ama bu araçlar son planınız olsun bence. Aynı şekil Polo da var ama küçük kalır büyük ihtimalle. Son kasa Astra J'ye bakabilirsiniz ama pek 2016 hissiyatı vermez. Son olarak aklıma gelen 16-17 Focus, Cerato'lar olabilir bulabilirseniz.

Bulabilirseniz Icon Megane 4 olabilir otomatik. 170-180 binde olsa bile şanzımanını kontrol edip rahatlıkla binersiniz. 301, Egea, C-Elysse, Sandero gibi araçlar var ama bu araçlar son planınız olsun bence. Aynı şekil Polo da var ama küçük kalır büyük ihtimalle. Son kasa Astra J'ye bakabilirsiniz ama pek 2016 hissiyatı vermez. Son olarak aklıma gelen 16-17 Focus, Cerato'lar olabilir bulabilirseniz.
Hocam Megane bende cok istiyorum ama 700 son cita yani bi tik asiyor ustune bir kurus koyacak kadar durumumuz yok en olasi bu kadar maalesef.
Bir de Egea ya neden son tercih dediniz? Arabalardan cok anladıgımı soyleyemem, Megane dan ne farki vardir?

Hocam Megane bende cok istiyorum ama 700 son cita yani bi tik asiyor ustune bir kurus koyacak kadar durumumuz yok en olasi bu kadar maalesef.
Bir de Egea ya neden son tercih dediniz? Arabalardan cok anladıgımı soyleyemem, Megane dan ne farki vardir?
Egea falan pek sağlam araçlar değil araçlar buram buram sert plastik dandik hissiyatı veriyor Megane de çok kaliteli değil ama en azından Egea'dan iyi durumda.

• Aile arabasi olacak.
  • Değişeni çok olmayan.
Suanlik dusuncem son yillara yakin bir Fiat Egea yonunde. Onerilerinizi bekliyorum arabadan anlayan arkadaslardan, tesekkurler.
İlanlara baktıysanız bu fiyat bandında dediğiniz modellere araç bulmak gerçekten zor. Egea çok kullanılan bir araç evet ancak bir iki sene öncesine gidip kaliteyi daha da artırarak Insignia alabilirsiniz.

Merhaba başlıktaki fiyatta araba onerisi arıyorum,
  • Aile arabasi olacak.
  • Değişeni çok olmayan.
  • Uzun sure sorunsuz kullanabilecegim bir şey ariyorum.
  • Km 250-200k bandini cok gecmesin.
Suanlik dusuncem son yillara yakin bir Fiat Egea yonunde. Onerilerinizi bekliyorum arabadan anlayan arkadaslardan, teşekkürler.

Skoda Octavia.
Skoda fabia.
Renault Clio.
Ford Focus.
Volkswagen Jetta.
Hyundai I20.
Hyundai elantra.
Peugeot 508.

• Aile arabasi olacak.
  • Değişeni çok olmayan.
•Honda Civic FD7
•Toyota Corolla E210
•Ford Focus MK3

Yeni konular

Geri
Yukarı