7850x3D ve 7800XT'li sistem toplama

fidanza14

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam!

Biliyorum, hazır sistem toplamanın daha ucuz olduğu bir dönemdeyiz. Ancak benim durumum biraz farklı, 7850x3D ve 7800XT sabit olmak üzere, Amazon, Hepsiburada ve Trendyol gibi yerlerden (İtopya, GameGaraj, Sinerji vs vade farkı alıyor) 6 ay taksitle vade farksız satın alımlar ile sistem toplamak istiyorum. Bütçem Total'de 45-60k TL arası. Parçaları 1-2 ay ara ile alacağımdan ve indirim bekleyeceğimden acelem yok. Bu 2 parça ile uyumlu yayın-Gaming bilgisayarı toplamak istiyorum.

Monitörsüz fiyat aralığı bu arada. Monitörüm var.

Tüm önerilerinize açığım, iyi Sosyaller :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam!

Biliyorum, hazır sistem toplamanın daha ucuz olduğu bir dönemdeyiz. Ancak benim durumum biraz farklı, 7850x3D ve 7800XT sabit olmak üzere, Amazon, Hepsiburada ve Trendyol gibi yerlerden (İtopya, GameGaraj, Sinerji vs vade farkı alıyor) 6 ay taksitle vade farksız satın alımlar ile sistem toplamak istiyorum. Bütçem Total'de 45-60k TL arası. Parçaları 1-2 ay ara ile alacağımdan ve indirim bekleyeceğimden acelem yok. Bu 2 parça ile uyumlu yayın-Gaming bilgisayarı toplamak istiyorum.

Monitörsüz fiyat aralığı bu arada. Monitörüm var.

Tüm önerilerinize açığım, iyi Sosyaller :)
Asıl belirttiğiniz bütçede hazır sistem almak gereksiz olacaktır . 50k üzeri bütçede toplayarak daha iyi işler yapılabiliyor.

Asıl belirttiğiniz bütçede hazır sistem almak gereksiz olacaktır . 50k üzeri bütçede toplayarak daha iyi işler yapılabiliyor.
Teşekkürler, ama dediğim gibi o parayı bir anda toplamayacağım. 1-2 ay ara ile totalde 6 ayda bir sistem toplarım sanırım, parça önerisi yapabilir misiniz :)

İşlemci: Amazon.com.tr

Kasa: https://www.akakce.com/bilgisayar-k...PdSezl7OZWQLeOLUSbZgD2LYaeVKQXfhoCi8kQAvD_BwE

Ekran Kartı: https://www.akakce.com/ekran-karti/...16g-256-bit-gddr6-16-gb-fiyati,586262830.html

Anakart: Asus Tuf Gaming A620M-Plus AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şöyle bir başlangıç nasıldır mesela, hocalarım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı