8.000 TL ekipmanlar dahil bilgisayar toplamak

Bütçe
8000

sbsedat10

Picopat
Daha fazla  
8k bütçem var. DMC N90X aldım ama iade et dediler. İade edeceğim. Fakat bu bütçeye daha iyisini toplayabilir miyiz? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

kanka el atsana bi toplamam için, acemiyimde biraz

1050 Ti sistem toplanıp üstüne ekipman+monitör alınır ufak bir pazarlıkla.
.

1050 Ti sistem toplanıp üstüne ekipman+monitör alınır ufak bir pazarlıkla.
dc den ekleyelim mi birbirimizi, ürünü de iade ettim 2. ele güvenilir mi 8-9k felan bütçem var ekipmanım yok, her şey için teşekkürler tekrardan

Ramtech DG297 i5-3470 16 GB 256 GB SSD 4 GB GTX1050Ti Dos Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı fiyat 7k sadece kasa bu nasıl? her neyse seni bekliyorum sensiz hareket etmeyeyim​

İkinci ele yönelin kesinlikle o sistemide en hızlı şekilde iade edin.
evet kontrol ettiğimde çok çok iyi sistemler çok daha ucuza satılıyor fakat 2. ele güvenebilir miyiz

kafa yordum biraz valla çok sağlam çok uyguna "temiz" (en azından öyle söylüyorlar) hazır 2. el pc sistemleri var sahibinden de felan ama işte ne kadar temiz ne kadar güvenilir hiç tecrübem yok bu konularda, yinede aydınlattığınız için teşekkür ederim, geri dönüşlerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
GOODRAM 8GB IRDM X 3200MHZ CL16 DDR4 KIRMIZI SINGLE KIT RAM – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri (iki tane)

(mouse bir tık küçük isterseniz büyük modelini alırsınız)

GOODRAM 8GB IRDM X 3200MHZ CL16 DDR4 KIRMIZI SINGLE KIT RAM – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri (iki tane)

(mouse bir tık küçük isterseniz büyük modelini alırsınız)
kaç k tutuyor full set mi şuan, ve dediğim gibi güvenebilir miyiz. inceleyeceğim şimdi ilgin için çok teşekkür ediyorum

Kaç k tutuyor Full set mi şu an, ve dediğim gibi güvenebilir miyiz? İnceleyeceğim şimdi ilgin için çok teşekkür ediyorum.

Hocam güvenebilirsiniz daha doğrusu güvenmekten başka şansınız yok daha çok işlemci gibi az yıpranan parçaları 2. el seçmeye çalıştım param günvende ile de alabilirsiniz.

10 bine yakın biraz pazarlık yaparsanız güzel olur.

(7154TL) kulaklık ve monitöre karışmıyorum hocam onlar bulunur.

Hocam güvenebilirsiniz daha doğrusu güvenmekten başka şansınız yok daha çok işlemci gibi az yıpranan parçaları 2. el seçmeye çalıştım param günvende ile de alabilirsiniz.

10 bine yakın biraz pazarlık yaparsanız güzel olur.
şöyle pazarlık yaptığımızı da düşünürsek sizin sistem 9k diğer arkadaşın önerdiği sistem 8k ediyor sizce aralarındaki fark ne fiyat dışında performans olarak hangisini almalıyım, tekrardan çok teşekkürler

Geri
Yukarı