8.000 TL ekipmanlar dahil bilgisayar toplamak

Bütçe
8000
Şöyle pazarlık yaptığımızı da düşünürsek sizin sistem 9K diğer arkadaşın önerdiği sistem 8K ediyor sizce aralarındaki fark ne fiyat dışında performans olarak hangisini almalıyım, tekrardan çok teşekkürler.

Benim attığımı alırsanız işlemciniz çok daha güclü olur ileride ekran kartıda takabilirsiniz ikisi de mantıksız değil ama bütçeniz varsa benim attığım daha makul size bağlı yani.

Benim attığımı alırsanız işlemciniz çok daha güclü olur ileride ekran kartıda takabilirsiniz ikisi de mantıksız değil ama bütçeniz varsa benim attığım daha makul size bağlı yani.
evet ekran kartı işlemini o işlemci üstleniyor galiba, o halde sizin attığınızı alıyorum biraz pazarlık yapmaya çalışacağım, ayrıca önerdiğiniz düşük bütçeli boş kasa varmı

Evet ekran kartı işlemini o işlemci üstleniyor galiba, o halde sizin attığınızı alıyorum biraz pazarlık yapmaya çalışacağım, ayrıca önerdiğiniz düşük bütçeli boş kasa var mı?

Bence bir süre uzay montaj kullanın adamakıllı kasalar 1250 TL'den aşağı yok tabii boş yeriniz varsa, veya 2. el kasa fiyatları ucuz gibi ama kasa olarak çok bir bilgim yok.

Bence bir süre uzay montaj kullanın adamakıllı kasalar 1250 TL'den aşağı yok tabii boş yeriniz varsa, veya 2. el kasa fiyatları ucuz gibi ama kasa olarak çok bir bilgim yok.
tamamdır teşekkür ederim, sanırım 2. el kasa alicam uzay montajda çok toz birikiyormus, ayrica onerdiginiz monitor satilmis baska onerebileceginiz varmi

Tamamdır teşekkür ederim, sanırım 2. el kasa alacağım uzay montajda çok toz birikiyormus, ayrica onerdiginiz monitor satilmis baska onerebileceginiz var mı?

Temizleyebilirseniz uzay montaj daha güzeldir, monitör için bir tek o monitörü bulabildim adamakıllı isterseniz yeni konu açın monitör için 1080p 75Hz IPS olmasına dikkat edin güzel olur ya da bütçe arttırıp 144Hz de alabilirsiniz.

Temizleyebilirseniz uzay montaj daha güzeldir, monitör için bir tek o monitörü bulabildim adamakıllı isterseniz yeni konu açın monitör için 1080p 75Hz IPS olmasına dikkat edin güzel olur ya da bütçe arttırıp 144Hz de alabilirsiniz.
kusura bakma yine rahatsız ettim, ryzen 5 5600g de dahili grafik olmadığını ekran kartı olmadan görüntü vermez diyorlar, ben tam aksi olarak biliyordum hangi taraf yanlış biliyor, bu işlemci ekran kartı işlevi görmüyor mu zaten, bir de bu monitör nasıl sence https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ung-monitor-syncmaster-sa300-1094195419/detay

Kusura bakma yine rahatsız ettim, Ryzen 5 5600G de dahili grafik olmadığını ekran kartı olmadan görüntü vermez diyorlar, ben tam aksi olarak biliyordum hangi taraf yanlış biliyor, bu işlemci ekran kartı işlevi görmüyor mu zaten, bir de bu monitör nasıl sence https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ung-monitor-syncmaster-sa300-1094195419/detay

5600G APU işlemci zaten olayı içinde ekran kartı olması. Monitörde iş görür diye düşünüyorum.

5600G APU işlemci zaten olayı içinde ekran kartı olması. Monitörde iş görür diye düşünüyorum.
monitor 75hz diyor fakat ips yok sanirim ve internette 60hz olarak gözüküyor, gerci daha iyilerini buldum fiyat duserlerse alicam bi tanesini, bide sey sormak istiyorum her şey geldiginde kurmama yardim edermisin, bi tanede bos kasa aldim faniyla beraber 400e birakiyom dedi o fan ne oluyor tm olarak işlevi ve önemi ne soğutmak için mı, aldigim kasa everest

Monitor 75Hz diyor fakat IPS yok sanirim ve internette 60Hz olarak gözüküyor, gerci daha iyilerini buldum fiyat duserlerse alacağım bir tanesini, bir de şey sormak istiyorum her şey geldiginde kurmama yardim eder misin, bir tanede bos kasa aldim faniyla beraber 400e birakiyom dedi o fan ne oluyor tm olarak işlevi ve önemi ne soğutmak için mı, aldigim kasa Everest.

Fan hava sirkülasyonu için yalnız aldığınız kasa anakart ile uyumlu kasa modelini atabilir misiniz? Ayrıca aldıktan sonra kablolama hakkında rehberler var onların yardımıyla yapabilirsiniz.

Fan hava sirkülasyonu için yalnız aldığınız kasa anakart ile uyumlu kasa modelini atabilir misiniz? Ayrıca aldıktan sonra kablolama hakkında rehberler var onların yardımıyla yapabilirsiniz.
303R Everest Bilgisayar Kasası modeli buymuş

bide şey sorucam o pckolik sitesindeki ram ile bu linkteki ram aynımı, pckolikte 1 gecede zam gelmiş te
sipariş vermeye başladım yavaştan parcalari

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı