8.000 TL ekipmanlar dahil bilgisayar toplamak

Bütçe
8000
303r Everest bilgisayar kasası modeli buymuş.

Bir de şey soracağım o PcKolik sitesindeki RAM ile bu linkteki RAM aynımı, PcKolik'te 1 gecede zam gelmiş te.
Sipariş vermeye başladım yavaştan parcalari.

O RAM'i boş verin zam geldiyse bunu alın:CORSAIR CMK8GX4M1E3200C16 8GB DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX Soğutuculu DIMM PC Ram Bellek Siyah
Bu arada 2 tane alın yoksa performans acayip düşer.
bunuda alabilirsiniz hangisi hoşunuza gittiyse:

O RAM'i boş verin zam geldiyse bunu alın:CORSAIR CMK8GX4M1E3200C16 8GB DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX Soğutuculu DIMM PC Ram Bellek Siyah
Bu arada 2 tane alın yoksa performans acayip düşer.
bunuda alabilirsiniz hangisi hoşunuza gittiyse:
tamamdır teşekkür ederim, o söylediğim kasayı da alayım mı https://www.sahibinden.com/ilan/iki...tebook-bos-bilgisayar-kasasi-1110353638/detay

Uyumlu sanırım isterseniz alın ama bence bir süre uzay montaj kullanın adamakıllı kasa alın.
bi tane monitör buldum fakat adam bursada istanbula gelirken kargoda zarar görür diyor bu mümkün mü çözümü ne

bi tane monitör buldum fakat adam bursada istanbula gelirken kargoda zarar görür diyor bu mümkün mü çözümü ne
istanbul içi daha az riskli monitör bakacağım kargo için. bir de attığınız işlemci sahibi dönüş yapmıyor, bir tane buldum 4-5 ay kullandım diyor ne düşünüyorsunuz https://www.sahibinden.com/ilan/iki...mci-kutulu-ve-sogutucu-fanli-1107572750/detay
2.4 anlaştık sanırım ama anakart sahibi anakarti satmış, yeni bir öneri yapabilir misiniz, çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Bir tane monitör buldum fakat adam Bursa'da İstanbul'a gelirken kargoda zarar görür diyor bu mümkün mü çözümü ne.

İstanbul içi daha az riskli monitör bakacağım kargo için. Bir de attığınız işlemci sahibi dönüş yapmıyor, bir tane buldum 4-5 ay kullandım diyor ne düşünüyorsunuz https://www.sahibinden.com/ilan/iki...mci-kutulu-ve-sogutucu-fanli-1107572750/detay
2.4 anlaştık sanırım ama anakart sahibi anakarti satmış, yeni bir öneri yapabilir misiniz, çok teşekkür ederim.

O işlemciyi alabilirsiniz anakart olarak sıfır öneriyorum şu an çünkü sıfır- 2. el fiyatları yakın bunu alabilirsiniz monitörüde dediğiniz gibi İstanbul içinden alabilirsiniz.
anakart:Gigabyte B450M K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

O işlemciyi alabilirsiniz anakart olarak sıfır öneriyorum şu an çünkü sıfır- 2. el fiyatları yakın bunu alabilirsiniz monitörüde dediğiniz gibi İstanbul içinden alabilirsiniz.
anakart:Gigabyte B450M K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
böyle bir ilan gördüm yorumun ne 90tl

bunu da 1kya aldim, islemcim kaldi onu da bugun sipariş edebilirim sanirim, geriye tek kasa kaldi

ama kasanın işlevini hala anlamış değilim şöyle bakıyorum 2. el uygun kasalar var bir tane buldum 4 fanlı diyor bu iyi bir kasa mı demek

ayrıca 700-1k arası 4 fanlı temiz oyuncu kasaları görüyorum 2. el bunlar çakma mı güvenilir mi yoksa gösteriş mi sadece

Son düzenleme:
Böyle bir ilan gördüm yorumun ne 90TL.

Bunu da 1kya aldim, islemcim kaldi onu da bugün sipariş edebilirim sanirim, geriye tek kasa kaldi.

Ama kasanın işlevini hala anlamış değilim şöyle bakıyorum 2. el uygun kasalar var bir tane buldum 4 fanlı diyor bu iyi bir kasa mı demek.

Ayrıca 700-1K arası 4 fanlı temiz oyuncu kasaları görüyorum 2. el bunlar çakma mı güvenilir mi yoksa gösteriş mi sadece.

Fanlar parçaların daha soğuk çalışması için genelde, istiyorsan daha iyi bir kasa+PSU alabilirsin, bu arada ilk attığının kasanın ve PSU'nun modeli ne acaba? Öğrenibilirsen iyi olur.

Fanlar parçaların daha soğuk çalışması için genelde, istiyorsan daha iyi bir kasa+PSU alabilirsin, bu arada ilk attığının kasanın ve PSU'nun modeli ne acaba? Öğrenibilirsen iyi olur.
anladım sordum bakalım dönüş yaparsa, eğer dediğin gibi oyuncu kasası daha iyiyse, çok iyi ilanlar var gibi örneğin buna 700 dedi
bir de 650ye şöyle bir şey var
bu tip kasalar daha iyiyse 2. el olarak alabilirim tekrar da kasa almama gerek kalmaz gibi peki psu modeli noluyor psu ney

anladım sordum bakalım dönüş yaparsa, eğer dediğin gibi oyuncu kasası daha iyiyse, çok iyi ilanlar var gibi örneğin buna 700 dedi
bu tip kasalar daha iyiyse 2. el olarak alabilirim tekrar da kasa almama gerek kalmaz gibi peki psu modeli noluyor psu ney
700tl bu da
ben fazla anlamadığım dan sana yazıyorum, senin onerebilecegin baska bir sey varsa seve seve dinlerim

700tl bu da
ben fazla anlamadığım dan sana yazıyorum, senin onerebilecegin baska bir sey varsa seve seve dinlerim
spu modeli dc miş, o ilk attığımın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı