A51 hard reset olmuyor

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
A51 model telefonun şifresini unuttuğumuz için hard reset atmaya çalışıyorum. Ses yükseltme ve kapatma tuşuna aynı anda basıp ses açma tuşundan parmağımı çekiyorum her kombinasyonu denedim. Açılışta tuşları basılı tuttuğum için bir titreşim oluyor sonrasında ekran gelmiyor. Acaba anakart daha önce değiştiği için geçmiyor mu kurtarma moduna anlamadım ki.
Kısacası şifreyi unuttuğum bir telefonu nasıl kurtarabilirim?

A51 model telefonun şifresini unuttuğumuz için hard reset atmaya çalışıyorum. Ses yükseltme ve kapatma tuşuna aynı anda basıp ses açma tuşundan parmağımı çekiyorum her kombinasyonu denedim. Açılışta tuşları basılı tuttuğum için bir titreşim oluyor sonrasında ekran gelmiyor. Acaba anakart daha önce değiştiği için geçmiyor mu kurtarma moduna anlamadım ki.
Kısacası şifreyi unuttuğum bir telefonu nasıl kurtarabilirim?

Kurtarma moduna cihazı bilgisayara bağlamadan giremezsin. (One UI için geçerli) cihazı bilgisayara bağlayıp kurtarma moduna girmeyi dene.

Odin ile yazılım atarsam IMEI silinmez mi? Bir de bu sefer IMEI ile uğraşmayayım?

Kaçak yolla IMEI atmadıysan hiçbir şey olmaz.

Telefon Samsung Kadıköy yetkili bayi tarafından ücretli olarak anakart değişimi yapıldı. Onun dışında eğer prim ile sıfırlama yapacaksak imeı kendi orijinal imek olduğu için sıfırlanmaz mı diyorsunuz?

Telefon Samsung Kadıköy yetkili bayi tarafından ücretli olarak anakart değişimi yapıldı. Onun dışında eğer prim ile sıfırlama yapacaksak IMEI kendi orijinal imek olduğu için sıfırlanmaz mı diyorsunuz?

Prim derken neden bahsettin anlamadım. Eğer o anakarta da kaçak yolla IMEI atmadılarsa sorun olmaz.

Edit: Yetkili bayi yazmışsınız sorun olacağını düşünmüyorum.

Prim derken neden bahsettin anlamadım. Eğer o anakarta da kaçak yolla IMEI atmadılarsa sorun olmaz.

Edit: Yetkili bayi yazmışsınız sorun olacağını düşünmüyorum.
T9 azizliği her neyse sabahtan beri telefonun yetkili Samsung bayide yapıldığını söylüyorum ısrarla kaçak yolla atılmadıysa diyorsun, kaçakla işim olmaz.

Sabahtan beri telefonun yetkili Samsung bayide yapıldığını söylüyorum ısrarla kaçak yolla atılmadıysa diyorsun, kaçakla işim olmaz.

İlk defa dediniz daha önce belirtmediniz. Yardım etmeye çalışıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı