Acemi e-sigara kullanıcısına likit tavsiyesi

impreizzers

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. İyi Sosyaller. Bugün 2. el Nord 5 marka elektronik sigara aldım. Sadece 0.23 coili mevcuttu. Öncelikle nargile içim için hangi coili tercih etmeliyim? 0.15 mi 0.23 mü? Likit olarak hanımefendinin elinde sadece Elf Bar likiti vardı ve mecbur onu kullandım tadı da Vozol'dan hallice şeker yumağı. E-sigara hakkında bilgim yok ama coil ve likit almam gerektiğini biliyorum. Ayrıca sigara kullanmıyorum bu yüzden DL içim tercih ediyorum. Nargile gibi bol dumanlı olması için bu cihazı tercih ettim. 0 mg nikotinsiz likit almam gerektiğini söyledi arkadaşım bunu nereden temin edebilirim? En kalitelisi olacak diye bir zorunluluk yok normal olsun yeter. Ayrıca bu temin edebileceğim yerde RPM3 coil olursa güzel olur ikisini birlikte alırım. Ayrıca son olarak Nord 5 hakkında bilgisi olanlar acemi bana tavsiyelerini berirse güzel olur.

Öncelikle nargile içim için hangi coili tercih etmeliyim? 0.15 mi 0.23 mü?
Nargile içim için 0.15 daha iyi ve tercih sebebi.

Likit olarak hanımefendinin elinde sadece Elf Bar likiti vardı ve mecbur onu kullandım tadı da Vozol'dan hallice şeker yumağı.
Elf barın likiti yok evyap merdiven altı üretim likitler onlar asla kullanmayın sağlıkla oynanmaz.

0 mg nikotinsiz likit almam gerektiğini söyledi arkadaşım bunu nereden temin edebilirim? En kalitelisi olacak diye bir zorunluluk yok normal olsun yeter. Ayrıca bu temin edebileceğim yerde RPM3 coil olursa güzel olur ikisini birlikte alırım.
Arkadaşın mantıklı bir şey demiş 0mg likit aldırarak. Ama maalesef çoğu marka artık satılmadığı için 0mg likit satmıyor. Bütçenizi bilmiyorum ama premium likite bütçe verebilirseniz (100ml si 600 tl ortalama) Alıcağınız en iyi ve kaliteli likitlerden olur. Bütçeniz daha az ise evde likit yapmanızı şiddetle tavsiye ederim çok basit bir şey 5 dakikalık iş ve yaptığınız likitin tadı premium likit ile yarışıyor ayrıca 0mg yapabiliyorsunuz. Dışarıdan alıcam derseniz 3mg alabilirsiniz 0 fazla satılmadığı için dediğim gibi. Jvaper ve Vegalikit önerebilirim JVAPER moab aroması efsanedir vega daha ucuz ve daha kalitesiz bence ama diğer markalardan iyidir.
Kategorideki rehberime göz gezdirebilirsin likit yapımı ile alakalı kendin yaparsan 3-5 şişe baya bi kullanırsın hem kendin ne kattığını bilirsin hemde max aroma alırsın.

Ayrıca bu temin edebileceğim yerde RPM3 coil olursa güzel olur ikisini birlikte alırım. Ayrıca son olarak Nord 5 hakkında bilgisi olanlar acemi bana tavsiyelerini berirse güzel olur.
Buharkeyf öneriyor herkes güvenilir diye ben hiç alışveriş yapmadım aşırı saçma pahalı. Telegramdan çoğu tedarikçiden ref sorarak alabilirsiniz sorun çıkmaz ben hep öyle alıyorum. Hem ucuz hemde tanıdığım güvenilir kişiler.

Merhaba hocam bu konuyla ilgili çok tecrübem yok bende yeni sayılırım, falconkimya sitesinden nbase alabilirsiniz nikotinsiz seçenekleri mevcut, vg oranı arttıkça buhar ve tat artar ben %100 vg kullanıyorum pg arttıkça boğaz vurumu artar, verdiğim falconkimya sitesinde Nbase'ler mevcut olduğu gibi dıy kitler mevcut oradan lemon tart öneririm.

Arkadaşın mantıklı bir şey demiş 0mg likit aldırarak. Ama maalesef çoğu marka artık satılmadığı için 0mg likit satmıyor. Bütçenizi bilmiyorum ama premium likite bütçe verebilirseniz (100ML'si 600 TL ortalama) alıcağınız en iyi ve kaliteli likitlerden olur. Bütçeniz daha az ise evde likit yapmanızı şiddetle tavsiye ederim çok basit bir şey 5 dakikalık iş ve yaptığınız likitin tadı premium likit ile yarışıyor ayrıca 0mg yapabiliyorsunuz. Dışarıdan alacağım derseniz 3mg alabilirsiniz 0 fazla satılmadığı için dediğim gibi. Jvaper ve vegalikit önerebilirim jvaper moab aroması efsanedir Vega daha ucuz ve daha kalitesiz bence ama diğer markalardan iyidir.
Kategorideki rehberime göz gezdirebilirsin likit yapımı ile alakalı kendin yaparsan 3-5 şişe bayağı bir kullanırsın hem kendin ne kattığını bilirsin hem de Max aroma alırsın.

Kendim yapınca ortalama ne kadar süre içerisinde kullanabilirim? Masrafı ne kadar olur ve nereden temin edebilirim güvenilir şekilde? Ayrıca yabancısı olduğumdan bu konunun nikotinsiz olması benim yararıma olur. Sigara vs kullanmıyorum. 0mg benim için yeterli ve kendim yapma işi de aklıma yattı gibi. Öğrenci olduğumdan premium likitlere pek yönelebileceğimi sanmıyorum açıkçası, yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba hocam bu konuyla ilgili çok tecrübem yok bende yeni sayılırım, falconkimya sitesinden nbase alabilirsiniz nikotinsiz seçenekleri mevcut, vg oranı arttıkça buhar ve tat artar ben %100 vg kullanıyorum pg arttıkça boğaz vurumu artar, verdiğim falconkimya sitesinde Nbase'ler mevcut olduğu gibi dıy kitler mevcut oradan lemon tart öneririm.

Ben de boğaz vurumu istemiyorum zaten .Vozol'lar pek benlik değildi sigara kullanmadığımdan pek gitmedi boğaza vurum. dediğiniz gibi nikotinsiz alacağım. Peki bu Nbase, VG, DIY, PG terimleri nedir? Bu yaptığım likitlerin masrafı ve ne kadar sürede kullanabileceğimi söyleyebilir misiniz?

Kendim yapınca ortalama ne kadar süre içerisinde kullanabilirim? Masrafı ne kadar olur ve nereden temin edebilirim güvenilir şekilde? Ayrıca yabancısı olduğumdan bu konunun nikotinsiz olması benim yararıma olur. Sigara vs kullanmıyorum. 0mg benim için yeterli ve kendim yapma işi de aklıma yattı gibi. Öğrenci olduğumdan premium likitlere pek yönelebileceğimi sanmıyorum açıkçası, yardımcı olursanız sevinirim.

Ben de boğaz vurumu istemiyorum zaten .Vozol'lar pek benlik değildi sigara kullanmadığımdan pek gitmedi boğaza vurum. dediğiniz gibi nikotinsiz alacağım. Peki bu Nbase, VG, DIY, PG terimleri nedir? Bu yaptığım likitlerin masrafı ve ne kadar sürede kullanabileceğimi söyleyebilir misiniz?
Pastane aromalı likitler ortalama 4-5 güne içilir (Tavsiye edilen 2 hafta) Meyve aromalı likitler 7-8 Güne içilir (Tavsiye edilen 2-3 hafta) Ben 2 günde bile içiyorum orası ayrı.

Rehberi detaylıca okursan aklında soru kalmaz kalır ise yine sorabilirsin bana.

Fiyat olarak her sitede değiştiği için ortalama 40-60 arası diyelim.

Ben de boğaz vurumu istemiyorum zaten. Vozol'lar pek benlik değildi sigara kullanmadığımdan pek gitmedi boğaza vurum. Dediğiniz gibi nikotinsiz alacağım. Peki bu nbase, vg, dıy, pg terimleri nedir? Bu yaptığım likitlerin masrafı ve ne kadar sürede kullanabileceğimi söyleyebilir misiniz?

Dıy kitlerin demlenme süresi değişir genelde 5-8 gündür sonra kullanmaya başlayabilirsiniz, nbase ne kadar kaliteliyse o kadar iyi ama farkı olmadığı kesin ucuzunu aldım, dıy kitler hazır kitlerdir aroma seçimi yapabiliyorsunuz ve nbase yi içine doldurup çalkalayıp demlenmeye bırakıyorsunuz 2 günde 1 çalkalıyoruz 1 gün de 1 kere yaparsan daha iyi olabilir. Ben %50 yüksek aroma dıy kit kullandım ve gayet güzel gerisi sana kalmış çok basit bir işlem hocam.

Pastane aromalı likitler ortalama 4-5 güne içilir (tavsiye edilen 2 hafta) meyve aromalı likitler 7-8 güne içilir (tavsiye edilen 2-3 hafta) ben 2 günde bile içiyorum orası ayrı.

Rehberi detaylıca okursan aklında soru kalmaz kalır ise yine sorabilirsin bana.

Fiyat olarak her sitede değiştiği için ortalama 40-60 arası diyelim.

Hocam bilgili birine benziyorsunuz. Dediğiniz evde likit yapma işi aklıma yattı, onu halledene kadar idarelik likit ararken nargileciden şöyle bir şey aldım. Nargile tatlandırıcı vs diyor sıkıntı yapar mı?

Dosya Ekleri

• IMG-20240118-WA0065.jpeg
    IMG-20240118-WA0065.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı