Acer Aspire 5745G satılır mı?

açıkçası peki bir özelliğini bilmiyorum. 2. el olarak almıştım ama sonra kapandı ve açılmakta zorluk çekti içinde tık tık çalışma sesleri geliyordu. zaten ve lolde 17 fps falan alıyordu. core i5 işlemcisi olduğunu ve ekran kartının Nvidia GeForce GT 420 bu olduğunu biliyorum
Benim işlemci ile aynı değil fakat ekran kartı aynı. Bu iyi bir şey benden daha fazla FPS alabilirsin CS:GO'da. Laptopu ne için kullanıyorsunuz ? Oyun için mi ders için mi ?

Bilgisayarınızı su an satmanıza gerek yok hocam zaten öğrenciymişsiniz ama satıp başka PC almak sizin kararınız kardeşimde Acer Aspire 5739G var o da benim kullandığım gibi Linux kullanıyor PC nizi Ubuntu'ya gecirmek o PC'yi daha hızlı kullanabilirsiniz.
şöyle ki sürekli bozulup sıkıntı çıkarması biraz moralimi bozuyor. şu zaman özellikle uzaktan eğitimde pdflerim birikti ve bilgisayar dersim için lazım oluyor fakat kullanamıyorum. bu yüzden satmayı düşündüm.
Benim işlemci ile aynı değil fakat ekran kartı aynı. Bu iyi bir şey benden daha fazla FPS alabilirsin CS:GO'da. Laptopu ne için kullanıyorsunuz ? Oyun için mi ders için mi ?
oyun olarak sadece lol oynuyordum onun dışında video vs ders takibi için kullanacaktım

şöyle ki sürekli bozulup sıkıntı çıkarması biraz moralimi bozuyor. şu zaman özellikle uzaktan eğitimde pdflerim birikti ve bilgisayar dersim için lazım oluyor fakat kullanamıyorum. bu yüzden satmayı düşündüm.

oyun olarak sadece lol oynuyordum onun dışında video vs ders takibi için kullanacaktım
İşinizi gayet görür. Bir SSD alıp takıp kullanabilirsiniz. LOL'ü ben bununla en az 60 FPS falan alıyordum bence yeterli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı