Acer Nitro 16 AN16-41 laptopta FPS düşüşü ve beklenmedik kapanma durumu

duru68

Zeptopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. 18 Ocakta Hepsiburada üzerinden Acer Nitro16 AN16-41 laptop almıştım. Serviste 32 GB yükseltilmiş olarak satılıyordu. Laptopla herhangi problemim yoktu normalde. Sadece PC açıp oyuna girdiğimde bazen saçma şekilde FPS dipleri görüyordu(5-10 FPS banerlordda)PC tekrar aç kala yapınca düzeliyordu. Bu akşam üzeri yine oyun oynarken daha aynı açtım PC FPS gene dipte, aç kapa yaptım düzeldi 10 15 dk sonra çıt diye ses geldi laptop kapandı.

Uğraştım bayağı fakat açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor acaba servise yollayacağımda bu işte firmaların bir af buyurun çakallığı olur mu neler yapabilirim acaba?

Göndereceğim bende hocam ama işte artık şirketlere vs çok güven kalmadı. İşide bilen arkadaşlara sorayım bi sıkıntıya düşmeyim diye yazdım. Öyle çok anlamıyorum bu işlerden. Memur adamım hevesle aldım ayda yılda fırsat buldukça oynuyorduk oda nazara geldi😂

Göndereceğim bende hocam ama işte artık şirketlere vs çok güven kalmadı. İşide bilen arkadaşlara sorayım bi sıkıntıya düşmeyim diye yazdım. Öyle çok anlamıyorum bu işlerden. Memur adamım hevesle aldım ayda yılda fırsat buldukça oynuyorduk oda nazara geldi😂
Hocam şöyle bir video gördüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizde de benzer durum var gibi ramlerde arıza büyük ihtimalle arkadaşın da ramler sorunluymuş servis halletmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı