Acer Nitro 5 nasıldır?

Bütçe
20.999

theberkmusic

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar birçok forumda açtığım konulara ve başlıklara gelen yanıtlara göre bütçeme en uygun bilgisayar Acer Nitro 5 modeli. İyi mi bu laptop, yoksa başka bir model önerir misiniz?

Acer Nitro 5:

Merhaba arkadaşlar birçok forumda açtığım konulara ve başlıklara gelen yanıtlara göre bütçeme en uygun bilgisayar Acer Nitro 5 modeli. İyi mi bu laptop, yoksa başka bir model önerir misiniz?

Acer Nitro 5:
Bende var gayet memnunum hiçbir sıkıntısı yok diyebilirim

Acer Nitro 5:

O fiyata gayet iyi laptop alınır.

Acer Nitro 5:

Ben de aldım aynısından bu bütçeye en alınabilecek en mantıklısı ve en iyisi kesinlikle.

Çok teşekkür ediyorum. Karar vermemde önemli rol oynadınız.
ilk başta ses hoşunuza gitmeyecek , sonra bilgisayar durduk yere hata vermeden kapanacak vs vs . AN517-55 rtx 3060 16 gb ram 17'3 inch olan modelini aldım. sorunları var kronik gibi görünüyor. kapanmama bataryayı resetlemeden açılmama gibi problemler.

İlk başta ses hoşunuza gitmeyecek, sonra bilgisayar durduk yere hata vermeden kapanacak vs. AN517-55 RTX 3060 16 GB RAM 17'3 inch olan modelini aldım. Sorunları var kronik gibi görünüyor. Kapanmama bataryayı resetlemeden açılmama gibi problemler.

Peki neden iade etmediniz?

İlk başta ses hoşunuza gitmeyecek, sonra bilgisayar durduk yere hata vermeden kapanacak vs. AN517-55 RTX 3060 16 GB RAM 17'3 inch olan modelini aldım. Sorunları var kronik gibi görünüyor. Kapanmama bataryayı resetlemeden açılmama gibi problemler.

Sorun yaşıyorsanız teknik servise yollayın garantisi varken.

Bende Acer Nitro 5 AN515-57 16 GB RTX 3060 i5 11400H var. Uzun zamandır kullanıyorum 1-2 kez FPS düşüşü yaşadım driver sildim yükledim düzeldi. 1 yıl 2 ay oldu alalı. Bakım için servise yolladım fan ve genel bakım toz termal macun filan.

Yeni konular

Geri
Yukarı