Acer Nitro 5 nasıldır?

Siz bunun aynısını kullandınız mı peki? Genel olarak hangi markaya bakarsanız bakın şikayet de var öveni de var. Bu ASUS olsun MSI olsun fark etmiyor. Bu nedenle kullanıp deneyimleyenlerden öğrenmek istiyorum neden asla Monster alınmaması gerektiğini.

Her markada sorun var ama Monster'da diğerlerine kıyasla daha çok. Bir sürü Monster alıp sonrasında pişman olan tonla arkadaşım, tanıdığım var.

Her markada sorun var ama Monster'da diğerlerine kıyasla daha çok. Bir sürü Monster alıp sonrasında pişman olan tonla arkadaşım, tanıdığım var.
Özellik bakımından hemen hemen aynılar bu nedenle ben de en azından teknik servisi iyidir diye bunu aldım aksi halde kullanmadan hangisi iyidir bilmek zor. Buradaki herkes şimdiden aldığıma pişman etti. İade mi etsem açmadan diye düşünmeye başladım.

Özellik bakımından hemen hemen aynılar bu nedenle ben de en azından teknik servisi iyidir diye bunu aldım aksi halde kullanmadan hangisi iyidir bilmek zor. Buradaki herkes şimdiden aldığıma pişman etti. İade mi etsem açmadan diye düşünmeye başladım.

Daha yeniyse kızabilirsin ne var bunda diye, 6 7 ay sonra kendini büyük ihtimal burada bulabilirsin.

Valla benim arkadaşımda da vardı. Gayet güzel bir laptop ancak kırmızı bir konsepti var. Kasa PC+ABS malzeme yapısı güzeldi. Zaten Gaming Laptop olduğu için donanım önemli o da değişiyor. RGB vardı, ancak renkli miydi, tek renk miydi hatırlayamadım.

Siz bunun aynısını kullandınız mı peki? Genel olarak hangi markaya bakarsanız bakın şikayet de var öveni de var. Bu Asus olsun MSI olsun fark etmiyor. Bu nedenle kullanıp deneyimleyenlerden öğrenmek istiyorum neden asla Monster alınmaması gerektiğini.
1- O kadar paralar verilip monster alınması bana saçma geliyor kendini ispatlamamış bir firma bana göre.
2- İşçiliği leş, servise yollarım temizliğini yaptırırım diyorsan üzgünüm temizlik yaptıklarından bile şüpheliyim.
3- Ben MSI'yı, TUF serilerini bile sevmiyorum bildiğin soba gibi soğutmaları rezalet. Acer 15-16'lar baya iyi soğutması, 140W vs. olması.

Merhaba ben de ikisi arasında kalıp buraya sormuştum. Siz karar verebildiniz mi acaba? Ben monster abra aldım gelmesini bekliyorum fakat buna rağmen hala kararsızım.
Hocam Nitro 5 de karar kıldım haftaya pazartesi almayı planlıyorum. Keşke sizde o şekilde yapsaydınız, linkteki nitro ürünü fiyatına göre bence muazzam. Abra'ya kıyasla daha f/p ve kaliteli diyebiliriz. Yine de hayırlısı olsun, ürün elinize geçsin ilk izleniminizi bekliyor olacağım.

Meraklısına attığım modele çok yakın bir modelin detaylı incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı