Ailem elimden laptopumu aldı

Hocam benim de notlarım bayağı yüksek (bu seneninkini bilmiyorum, göreceğiz. :D). Ama ailem aşırı beklentiden dolayı günde 9 saat ders çalışmamı istiyor. Beklentiyi bundan sonra da düşüremem. Hocam şöyle yapın, bütün gün ayı gibi ders çalışıyormuş gibi yapın. Pek doğru bir tavsiye olmayabilir belki bu ama cidden acı veriyor. Dediğim gibi bütün gün ders çalışıyormuş gibi yapın. Gece erken yatın, çok yorgunmuş gibi görünün. Çok mutlu görünmeyin, ne oldu diye sorarlarsa yorgun olduğunuzu söyleyin. Bu şekilde devam edin. Biraz duyguları kötü niyetli kullanmak gibi olacak ama aile çocuğunu aşırı sever. Sizi üzgün görürlerse dayanamazlar. En geç 1 haftaya bilgisayarınızı alırsınız. Hocam bir de şeye takıldım, sizde 1050 Ti var kötü diyorsunuz. Bana hakaret oluyor ama bu. :D ben de boş boş R7 M360'la takılıyorum. CS:GO düşük FPS'te en fazla 50 FPS. :D

1050 Ti benim için iş görmüyor. RDR2 de beni üzdü.
Hocam benim de notlarım bayağı yüksek (bu seneninkini bilmiyorum, göreceğiz. :D). Ama ailem aşırı beklentiden dolayı günde 9 saat ders çalışmamı istiyor. Beklentiyi bundan sonra da düşüremem. Hocam şöyle yapın, bütün gün ayı gibi ders çalışıyormuş gibi yapın. Pek doğru bir tavsiye olmayabilir belki bu ama cidden acı veriyor. Dediğim gibi bütün gün ders çalışıyormuş gibi yapın. Gece erken yatın, çok yorgunmuş gibi görünün. Çok mutlu görünmeyin, ne oldu diye sorarlarsa yorgun olduğunuzu söyleyin. Bu şekilde devam edin. Biraz duyguları kötü niyetli kullanmak gibi olacak ama aile çocuğunu aşırı sever. Sizi üzgün görürlerse dayanamazlar. En geç 1 haftaya bilgisayarınızı alırsınız. Hocam bir de şeye takıldım, sizde 1050 Ti var kötü diyorsunuz. Bana hakaret oluyor ama bu. :D Ben de boş boş R7 M360'la takılıyorum. CS:GO düşük FPS'te en fazla 50 FPS. :D
Çok umursamıyorlar beni. :(.

Geri
Yukarı