Akıllı Saat IMEI Kaydı Bulunamadı Sorunu

• Konuyu başlatan AT7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 26B

AT7

Kilopat
Makaleler
6
Arkadaşlar ben saat aldım ama IMEI bölümünde kayıt bulunamadı diyor. Bu saat kapanırsa eğer komple mi kapanacak? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorguladığım zaman.

Sanırım BTK'nın sorgulamasından bahsediyorsun. Yurtdışından aldığın için IMEI kaydı olmayabilir. Vergisini ödemen gerekiyor.
Daha önce akıllı saat için vergi ödemedim ama telefonlarda böyle. Telekom bayilerinden birine sorabilirsin onların genelde bilgisi oluyor bu prosedürle ilgili.
Saat komple kapanmaz sadece GSM/SIM görevlerini yerine getirmiyor. Onun dışındaki özelliklerini kullanabilirsin. En azından telefonlardan bildiğim bu.

Sanırım BTK'nın sorgulamasından bahsediyorsun. Yurtdışından aldığın için IMEI kaydı olmayabilir. Vergisini ödemen gerekiyor.
Daha önce akıllı saat için vergi ödemedim ama telefonlarda böyle. Telekom bayilerinden birine sorabilirsin onların genelde bilgisi oluyor bu prosedürle ilgili.
Saat komple kapanmaz sadece GSM/SIM görevlerini yerine getirmiyor. Onun dışındaki özelliklerini kullanabilirsin. En azından telefonlardan bildiğim bu.
Dostum pasaport süresi geçmiş akıllı telefonlar için BTK kaç para istiyor? Bide pasaport süresi geçtiğinden sıkıntı oluyor mu? Hiç bilgim yok. Çift hat olduğundan ve iki hatta düştükten sonra kapandığından, düşmeye bağlı sandım ama sorun süresi dolmasıymış.. Nasıl açılabilir bilgin var mı?

Dostum sadece hat mı kapanır telefonlarda bir de saat de diğer özellikler kullanılabilir değil mi? Yani telefonda bu şekilde herhalde komple kapanmıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı