Akıllı Saat IMEI Kaydı Bulunamadı Sorunu

• Konuyu başlatan AT7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 26B
Dostum sadece hat mı kapanır telefonlarda bir de saat de diğer özellikler kullanılabilir değil mi? Yani telefonda bu şekilde herhalde komple kapanmıyor.
Benim akıllı saat deneyimim olmadı ama telefonlar kullanılıyor. Komple kapanmaz. Sadece hat/servis yok uyarısı veriyor. SIM kullanmana izin vermiyor. Benim elimde bu durumda olan telefonlar var. WİFİ'den falan internete bağlanıyorum. Saatlerde de durum öyledir. Cihaza müdahele olmuyor yani.

@selim C. Pasaport süren geçtiyse kabul etmezler. Ülkeye girdikten sonra 6 ay süresi olması lazım kayıt için. Vergisi 135 Tl idi yanlış hatırlamıyorsam.
Yurtdışından gelen birini bulursan o şekilde kaydettirebilirsin belki.
Çift hatlı cihaz kaydettirmedim daha önce vergiden kitleyebilirler belki. :LOL:
iki hatta düştükten sonra kapandığından
Bu söylediğini anlayamadım. Ama cihazın süresi geçmiş, ondan kapanmış.

Dostum sadece hat mı kapanır telefonlarda bir de saat de diğer özellikler kullanılabilir değil mi? Yani telefonda bu şekilde herhalde komple kapanmıyor.
İlk başta bende öyle sanıyorum ama sadece dediği gibi iletişim işlevini yitirip, baz istasyonlarına IMEI numaranı yasaklıyor. Olay bu imiş.. Ama açtırma fiyatlarını bilmiyorum sadece..
Benim akıllı saat deneyimim olmadı ama telefonlar kullanılıyor. Komple kapanmaz. Sadece hat/servis yok uyarısı veriyor. SIM kullanmana izin vermiyor. Benim elimde bu durumda olan telefonlar var. WİFİ'den falan internete bağlanıyorum. Saatlerde de durum öyledir. Cihaza müdahele olmuyor yani.

@selim C. Pasaport süren geçtiyse kabul etmezler. Ülkeye girdikten sonra 6 ay süresi olması lazım kayıt için. Vergisi 135 Tl idi yanlış hatırlamıyorsam.
Yurtdışından gelen birini bulursan o şekilde kaydettirebilirsin belki.
Çift hatlı cihaz kaydettirmedim daha önce vergiden kitleyebilirler belki. :LOL:
Bu söylediğini anlayamadım. Ama cihazın süresi geçmiş, ondan kapanmış.
Sadece birini açtırsam yeter.. İki hattım da kullanıma kapanmadan önce telefon yere düşmüştü. Batarya yuvadan çıkınca yeninden takıp açtığımda hat iptal olmuştu. Bende düşmeden dolayı oldu sanmıştım. Ama BTK yasaklamış sağolsun.. :/

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı