Alan Wake II'nin sistem gereksinimleri açıklandı

Normalde 6700xt nin ultrada 60 FPS üstü vermesi gerekir bu oyunda. Öyle FSR falan da adı bile geçmez. Ben zaten bu fake çözünürlük yükseltme uygulamalarını kullanmıyorum.

Türkiye'de en çok kullanılan kartlardan biri olan RX 6600'ün bu duruma düşmesi üzücü oldu FSR 3.0 toparlarsa toparlar toparlamazsa daha bu sene RX 6600 alan birçok insan sistem yükseltmek zorunda kalacak.

Hocam RX6800-6700XT civarına yükseltirim diyordum ama onun bile garantisi yok artık, 6600'ü geçin 4070 Ti'i ne seviyelere düşürmüş adamlar.

1080p medium oynayacağım + FSR Performance açacağım ve anca 60 FPS mi alacağım? Kalsın.

Bunun optimizasyonla açıklanır bir yanı da yok bu arada. FSR Performance açtığın zaman render res. 1080p için o kadar düşük değerlere düşüyor ki daha 2-3 senelik kart için böyle bir senaryo imkansız. Yani açık açık diyor ki oyun sana, 640x480'de medium oynarsan 60 FPS alabilirsin. Hayırdır, path tracing mi açtık?

Victus 16 ile denedim arkadaşlar çok güzel grafikleri var.
Ekran görüntüsü 2023-10-22 183457.png

Bilgisayar oyunlarının geleceği gerçekten buna gidiyor anlaşılan. O kadar kötü optimizasyonlar yapılıyor ki, DLSS ve FSR'ın kullanıcılar tarafından sürekli açık tutulması bekleniyor. :D 6700XT ile FSR Performance ve 1080p medium. :D Yani aslında 540p'de medium...

Yeni konular

Geri
Yukarı