AliExpress uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı ne demek?

leasterr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün kargo Çin'den çıkmıştı, bugün uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı yazıyor. Ama yukarıda gümrüğü geçmiş ilçeme kadar gelmiş görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı şey yazıyor ilçeme gelmiş gözüküyor.
TR gümrüğünden çıkınca bu mesaj geliyor. Bekleyin 2-3 gün sonra Ptt veya kargo şirketi, kargo teslim alındı mesajı gönderiyor. Örneğin HANGZHOU CAINIAO SUPPLY C tarafindan adiniza, 275268563**** barkod nolu gonderi kabul edilmistir. https://t.ptt.gov.tr/30b05** adresinden gonderinin durumunu takip edebilirsiniz. PTT AS B001

Bekleyin. Bu mesajın anlamı, Ürün, gümrükten yeni çıkmış ve ana depoda demek. Ptt veya kargo şirketi, iki iş günü sonra size "ürün teslim alındı, kargo yola çıktı" mesajı gönderecek.

Merhaba, 2-3 iş günü bekleyin demişsiniz ama benim tam tamına 6 gün oldu hocam ve hala aynı mesaj var. Ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum gerçekten.

Bendede yaklaşık beş gündür uzun mesafeli nakliyat merkezinde gôrünüyir yaklaşık kaç gün sonra gelir acaba

Merhaba, 2-3 iş günü bekleyin demişsiniz ama benim tam tamına 6 gün oldu hocam ve hala aynı mesaj var. Ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum gerçekten.

Benim de aynı sekilde 4 gün oldu 3 tane ayri saticidan ürün aldim. 1 tanesi 3 gün önce kargoya verildi fakat 2 tanesi hala verilmedi, nasıl ulasabiliriz acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı