[Alındı] MSI Z97 Gaming 5 + GTX 780 Ti + i7 4790k Sistem

Hayırlı olsun harika bir sistem :) Umarım sorunsuz kullanırsınız :)
Teşekkür ederim :)

Hayırlı olsun aslında kasayı crysis 3 bf4 gibi bir oyun oynarken sesini kaydedip koyma gibi bir imkanınız var mı ses durumu nedir cidden merak ediyorum kasayı.Ve ssd kaç saniyede açıyor windowsu yazar mısınız ?
Tabi ki :)

Sistemi topladıktan sonra kasa içi resimlerini atarsan sevinirim. Hayırlı olsun. :like:
Teşekkürler zaten kasayı toplayınca da fotoğrafını paylaşacağım :)

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan. Bu sistemi toplamışken performans testleri yapıp resim yada video ya kaydedip paylaşırsan büyük iyilik yapmış olursun. Özellikle de oyunlardaki fps oranlarını kaydeder sen çok iyi olur, oyuncu pc si topliyacak olanlara öncü olur
Teşekkürler, zaten elimden geldiğince birçok oyunun FPS değerlerini kaydedeceğim :)

Hayırlı olsun.
Teşekkürler :)

Hayırlı olsun. Aslında bu parçaları gönder Recep Baltaş'a o toplasın anlatsın sana uzun uzun ne aldığını :D. Biz,de faydalanalım :).

R9 290xte karar kılmıştım.İşin kötü tarafı o sistemi gördükten sonra 7 binlik sistem yapmışlar adamlar 780 koymuşlar bir bildikleri vardıra dönüşüp bir anda 780 mi alsam lan dedim.Hala kafamı karıştırır :D

R9 290xte karar kılmıştım.İşin kötü tarafı o sistemi gördükten sonra 7 binlik sistem yapmışlar adamlar 780 koymuşlar bir bildikleri vardıra dönüşüp bir anda 780 mi alsam lan dedim.Hala kafamı karıştırır :D
Bütçenizde bir sıkıntı yaratmıyorsa R9 290x yerine GTX 780 Ti alınmanlı, tabi bu benim şahsi görüşüm :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı