AM4 braket önerisi

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
240mm sıvı soğutucu aldım ama AM4 plakaya monte ediliyormuş. Modifiyeli olarak kule fanın plakasına monte ettim ama çok sağlıklı olmadı gibi. AM4 braket/plaka için linkle birlikte öneri bekliyorum. Metal olursa çok daha iyi olur, teşekkürler.

Amazon.com.tr bu parçayı diyorsunuz sanırım. Türkiye'de satan görmedim, bana da lazım oldu buradan sipariş verdim bekliyorum...

Diğer üstte kalan braketi diyorsanız sahibinden veya dolap uygulamasında çıkmaları var onlardan alabilirsiniz.

240mm sıvı soğutucu aldım ama AM4 plakaya monte ediliyormuş. Modifiyeli olarak kule fanın plakasına monte ettim ama çok sağlıklı olmadı gibi. AM4 braket/plaka için linkle birlikte öneri bekliyorum. Metal olursa çok daha iyi olur, teşekkürler.

Elinizde olan arka plaka ile yeni alacağınız arasında ne fark olacak? Değiştirme sebebiniz ne?

@06 Fil Necati evet ama çok beklemek istemiyorum.

@Marix bendeki başka bir soğutucuya ait. O soğutucuyu satacağım. Eksik parçayla satamam. Ek olarak tam performans için en doğru montajı yapmak istiyorum.

AM4 soğutucular arka plakasız geliyor, anakartın kendi plakası kullanılıyor, kule tipi soğutucu modeli nedir? Boşa anakartın plakasını vermeyin.

Hocam Türkiye'de satan yok maalesef en kısa teslim tarihi veren bu ürün var... Benim de ihtiyacım var, idarelik bu şekilde sabitleyebildim 😄

20240208_185541.jpg

Güvenilir buluyorsanız plastikleri var. Hepsiburada'da vs.

Geri
Yukarı