Amazon depo çalışma ortamı nasıldır?

Ozsoyahmet47

Kilopat
Merhaba, yakın zamanda Amazon Tuzla depoda çalışmaya başlayacağım. Bu işle ilgili herhangi bir deneyimim yok, merak ettiğim bazı şeyler var. Mesela, çalışma ortamı nasıl? Yorucu mu? İş zor mu? Ulaşım için servis varmış, ancak bununla ilgili de herhangi bir bilgim yok henüz. Konum olarak biraz ters kalıyor, o açıdan biraz sıkıntılı bir durum. Orada çalışmış veya hâlen çalışan arkadaşlar, deneyimlerini paylaşabilirler mi?

Merhaba, yakın zamanda Amazon tuzla depoda çalışmaya başlayacağım. Bu işle ilgili herhangi bir deneyimim yok, merak ettiğim bazı şeyler var. Mesela, çalışma ortamı nasıl? Yorucu mu? İş zor mu? Ulaşım için servis varmış, ancak bununla ilgili de herhangi bir bilgim yok henüz. Konum olarak biraz ters kalıyor, o açıdan biraz sıkıntılı bir durum. Orada çalışmış veya hâlen çalışan arkadaşlar, deneyimlerini paylaşabilirler mi?

Merhaba, çalışmaya başladınız mı? Başladıysanız çalışma ortamı ve saatleri nasıl?

Merhaba, çalışmaya başladınız mı? Başladıysanız çalışma ortamı ve saatleri nasıl?

Merhaba, çalışmaya başladım. Üç vardiya var: 08:00-16:00, 16:00-00:00, 00:00-08:00. birçok departman bulunuyor ve benim çalıştığım departman shipping bölümü. İş ortamı yorucu ve biraz okula benziyor. Kalabalık bir yer ve ulaşım için servis bulunuyor ancak konum olarak uzak bir yerde bulunması benim için bir eksi. Bunun dışında, gece vardiyası olması da benim için sıkıntılı bir durum. Şu anlık bunları söyleyebilirim.

Merhaba, çalışmaya başladım. Üç vardiya var: 08:00-16:00, 16:00-00:00, 00:00-08:00. birçok departman bulunuyor ve benim çalıştığım departman shipping bölümü. İş ortamı yorucu ve biraz okula benziyor. Kalabalık bir yer ve ulaşım için servis bulunuyor ancak konum olarak uzak bir yerde bulunması benim için bir eksi. Bunun dışında, gece vardiyası olması da benim için sıkıntılı bir durum. Şu anlık bunları söyleyebilirim.

Anladım teşekkürler. Bende başvuru yapmıştım size yazdığımda ancak bir geri dönüş alamadım.

Çok yorgun oluyorum fazla bakamadım kusura bakmayın bir de yazdığınız zaman daha ilk günümdü fazla bir bilgim yoktu şu anda çok bilgim var diyemem ama yazacak kadar bir fikrim oluştu zamanla.

Yok hocam Amazon'dan geri dönüş alamadım sizden değil :D iş başvurusu için. Sizin iş başvurusu süreciniz ne kadar sürmüştü?

Yok hocam Amazon'dan geri dönüş alamadım sizden değil :D iş başvurusu için. Sizin iş başvurusu süreciniz ne kadar sürmüştü?

Başvurduğum tarihi tam hatırlamıyorum, ama 12-13 şubat olabilir. Neyse, 19 şubat'ta +44'lü numaradan aradılar. Görüştükten sonra randevu verdiler kontrol için. Kontrol sonrası birkaç gün sonra, 0. gün için 26 şubat'a bir tarih verdiler. Geri dönmeleri çok olmasa da, biraz sürebiliyor; en azından benim için böyle oldu.

Başvurduğum tarihi tam hatırlamıyorum, ama 12-13 şubat olabilir. Neyse, 19 şubat'ta +44'lü numaradan aradılar. Görüştükten sonra randevu verdiler kontrol için. Kontrol sonrası birkaç gün sonra, 0. gün için 26 şubat'a bir tarih verdiler. Geri dönmeleri çok olmasa da, biraz sürebiliyor; en azından benim için böyle oldu.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı