Amazon Prime kargo teslim süresi çok uzun

Ediz41

Hectopat
Makaleler
2
Amazon Prime ile bir ceket siparişi verdim ancak teslimat için haftaya perşembeyi gösteriyor. Zaten ben hızlı kargo için Amazon Prime kullanıyorum ancak neden bu kadar uzun bir süre gösteriyor?

O tarihler tahmini olarak veriliyor. Bana da genelde 10 gün ilerisi veriliyor ama öbürkü günün sabahı elimde oluyor.
Genelde bana da öyle oluyor ama son gün teslim edilme ihtimali de var. Bu süreçte şikayetlerinizden sonuç alamayabilirsiniz çünkü satıcı kargo teslim tarihini belirtmiş oluyor. Aslında bu duruma satıcıların yoğunluktan dolayı kendilerini garantiye alma durumu diyebiliriz.

Istanbul dışında yaşıyorsanız 2 3 gün en az sürüyor
İstanbul'dayım.

Yurt dışından mı geliyor dikkat edin. Yurt dışıysa normal.
Hocam nasıl anlayabilirim alırken yurtdışı yazan bir yer göremedim ama.

O tarihler tahmini olarak veriliyor. Bana da genelde 10 gün ilerisi veriliyor ama öbürkü günün sabahı elimde oluyor.
Umarım böyle olur hocam.

Genelde bana da öyle oluyor ama son gün teslim edilme ihtimali de var. Bu süreçte şikayetlerinizden sonuç alamayabilirsiniz çünkü satıcı kargo teslim tarihini belirtmiş oluyor. Aslında bu duruma satıcıların yoğunluktan dolayı kendilerini garantiye alma durumu diyebiliriz.
Sağolun yardımınız için teşekkürler.

Hocam hala kargoya verilmedi sizce yarın elime ulaşır mı? İstanbul da yaşıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı