Yurtiçi Kargo getirme süresi çok uzun

Nicodoz

Hectopat
1678800054886.png

Bugün Hepsiburada üzerinden iPhone siparişi verdim aynı gün kargoya verildi yani bugün. Teslim tarihine baktığımız zaman 7 gün gözüküyor.
Yurt dışından mı getiriyorum sanki bu ne anlam veremedim.
Bağcılar İstanbul'dan Samsuna gelecek alt tarafı 7 güne mi gelecek cidden?

Eki Görüntüle 1701136

Bugün Hepsiburada üzerinden iPhone siparişi verdim aynı gün kargoya verildi yani bugün. Teslim tarihine baktığımız zaman 7 gün gözüküyor.
Bağcılar İstanbul'dan Samsuna gelecek alt tarafı 7 güne mi gelecek cidden?
Gecikme yaşanırsa alıcı ağlayıp uzun zaman oldu getirmediniz demesin diye yapıyorlar genelde. Gelmediğinde ararsanız tahmini teslim tarihi 7 gün sonra diyerek geçiştirirler zaten.

Eki Görüntüle 1701136

Bağcılar İstanbul'dan samsuna gelecek alt tarafı 7 güne mi gelecek cidden?

Tahmini olduğundan az çok oynamalar olacağını düşünüyorum muhtemelen 5-6 gün alabilir yine de.

Araç bozulduysa kurye bundan sonrasını katırlarla devam ediyordur, o yüzden olabilir. Şaka bir yana o süre maksimum verilen süre. Normalde 1 gün, en fazla iki güne teslim edilir.

Hocam yanlış anlama kafana takılsın istemem fakat şöyle bir durum var, internet üzerinden telefon alırken satıcı Hepsiburada olsun. X satısıcından güvenip almayın.

Hocam yanlış anlama kafana takılsın istemem fakat şöyle bir durum var, internet üzerinden telefon alırken satıcı Hepsiburada olsun. X satısıcından güvenip almayın.

Bu işlerden korkuyor olsam 3.el bilgisayar toplamazdım hocam :) teknolojiyle aram iyidir neyi nasıl almam gerektiğini biliyorum sıkıntı yok.

Hepsiburada'dan verilen kargoların süresi biraz uçuk oluyor bence. Biz de telefon almıştık 1.5 hafta sonrasına tarih verdiler.

Arkadaşımla konuştum biraz önce monitör aldığında ona da 8 gün süre vermişler ama 2 güne gelmiş galiba herkese böyle yapıyorlar yukarıda arkadaşın dediği gibi herhangi bir aksaklıkta destek birimine gelip ağlamasınlar diye.

Bu işlerden korkuyor olsam 3.el bilgisayar toplamazdım hocam :) teknolojiyle aram iyidir neyi nasıl almam gerektiğini biliyorum sıkıntı yok.

Arkadaşımla konuştum biraz önce monitör aldığında ona da 8 gün süre vermişler ama 2 güne gelmiş galiba herkese böyle yapıyorlar yukarıda arkadaşın dediği gibi herhangi bir aksaklıkta destek birimine gelip ağlamasınlar diye.
Bence de öyle. Zaten kendileri de belirtiyor tarihler tahmini olup gerçek teslim tarihi değişiklik gösterebilir diye.

Bu işin korkuyla bir alakası yok ki bir para veriyorsun ve orjinal olanını düzgün olanını alman gerekiyor. Telefonun geldiğinde ekranında sarılık sorunu olduğunu görürsen ilk iş benim konulara bak belki sorunu çözmeye yardımcı olur. 😉

Bu işin korkuyla bir alakası yok ki bir para veriyorsun ve orijinal olanını düzgün olanını alman gerekiyor. Telefonun geldiğinde ekranında sarılık sorunu olduğunu görürsen ilk iş benim konulara bak belki sorunu çözmeye yardımcı olur. 😉

Konularının görünmesini istiyorsan önce profil kilidini kaldırman gerek abicim:)yukarıdada belirttiğim gibi neyin nasıl alınması hangi satıcıdan alınması gerektiğini biliyorum yazmışım zaten. Tabii ki Hepsiburada satıcısından aldım.

Geri
Yukarı