Yurtiçi Kargo getirme süresi çok uzun

Konularının görünmesini istiyorsan önce profil kilidini kaldırman gerek abicim:)yukarıdada belirttiğim gibi neyin nasıl alınması hangi satıcıdan alınması gerektiğini biliyorum yazmışım zaten. Tabii ki Hepsiburada satıcısından aldım.
Yaşımı mesleğimi ne işlerle uğraştığımı bilmeden üstten üstten konuşman bile tekrar bu konuya yorum yapmamam için yeterli. Ne zamandan beri Hepsiburada kendi deposundan çıkan ürünleri yurtiçi kargoya teslim ediyor ?

Yaşımı mesleğimi ne işlerle uğraştığımı bilmeden üstten üstten konuşman bile tekrar bu konuya yorum yapmamam için yeterli. Ne zamandan beri Hepsiburada kendi deposundan çıkan ürünleri yurtiçi kargoya teslim ediyor ?
Uzun zamandır yapıyor. Amazon da kargo firmalarında doluluk varsa anlaşmalı olduğu diğer firmalara yönlendiriyor. Ayrıca bu ürünün hangi depoda olduğuyla da alakalı.

Uzun zamandır yapıyor. Amazon da kargo firmalarında doluluk varsa anlaşmalı olduğu diğer firmalara yönlendiriyor. Ayrıca bu ürünün hangi depoda olduğuyla da alakalı.
Hiç sanmıyorum. Belli bir limit üzerinde kimlik doğrulaması yapmadan satın alamıyorsun ürünü. Belki 100-200 TL civari ürünleri veriyor olabilir fakat pahalı ürünleri verdiklerine hiç rastlamadım.

Yaşımı mesleğimi ne işlerle uğraştığımı bilmeden üstten üstten konuşman bile tekrar bu konuya yorum yapmamam için yeterli. Ne zamandan beri Hepsiburada kendi deposundan çıkan ürünleri Yurtiçi Kargo'ya teslim ediyor?

Yaşını bilmemin önemi yok profil fotoğrafın hangi adamların seni eğlendirdiği kimlere özendiğini gösteriyor istersen fiziksel yaşın 35 olsun bir şeyin önemi yok :) konuya bence de daha yorum atmazsan sevinirim.

Hiç sanmıyorum. Belli bir limit üzerinde kimlik doğrulaması yapmadan satın alamıyorsun ürünü. Belki 100-200 TL civari ürünleri veriyor olabilir fakat pahalı ürünleri verdiklerine hiç rastlamadım.

Bir gün rastlayıp tecrübe edinirsin abicim.

Geri
Yukarı