AMD Sistem Tavsiyesi

Hayır ben kullanmadım. Bu bütçeye Amd işlemci alınmaz. i5 işlemciye bütçe yetiyorken de i3 almak olmaz. O halde Intel'in yeni nesil işlemci ailesinden i5 6400 en ideal seçenek.

Arkadaşlar yorumlarınız işin çok teşekkür ederim.Şeftali seninde sistemini dikkate alacağım.128 bit ekran kartında performans sorunu yaşamaktan korkuyorum. Sence bir dar boğaz ortaya çıkabilir mi?
Renk sıkıştırma teknolojisi adı verilen teknolojiyle bit değerlerinin düşüklüğünün dezavantajının ortadan kaldırlıldığı söyleniyor. Bu kadar para vermişken kesinlikle intel toplamalısınız. Ekran kartında r9 380 GTX 960'a göre biraz daha performanslıdır ama GTX 960 kötü bir kart kesinlikle değil.

Şu saatten sonra gözünüzü seveyim AMD işlemci almak gibi bir hata yapmayın. Zen mimarisini bekleyin eğer alacaksanız. Alternatif.
sinerji.gen.tr
upload_2016-3-19_7-50-20.png

upload_2016-3-19_7-51-9.png

Yorum için teşekkür ederim. Fakat kafamda bir soru işareti oluştu. İnternet sitesinden alınca çok makul fiyatlar ortaya çıkıyor, peki bu siteye güvenebilir miyim? ''Furkan Emir''

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı