AMD Sürücüyü Yükledim Ve Ekran Kartım Değişti

Sen yine de en güncel driverları yükle ki tam performans al. Anakartının model sayfasına girip işletim sistemini seçerek chipset sürücüsünü, eksik veya güncel olmayan sürücüleri guncelle. Artık tamamen eminim sende ismi değiştirilmiş GPU kullandıklarına :).

Sen yine de en güncel driverları yükle ki tam performans al. Anakartının model sayfasına girip işletim sistemini seçerek chipset sürücüsünü, eksik veya güncel olmayan sürücüleri guncelle. Artık tamamen eminim sende ismi değiştirilmiş GPU kullandıklarına :).
İsmi değiştirilmiş GPU kötü mü yani ?
Alırken sitesinde hatta sürücüyü yüklemeden önce HD 8850M olarak görünüyordu. Yani normaldi. Ama sürücüyü yükleyince R9 M265x oldu şaşırdım. :)

Normalde var olan ekran kartlarının isimlerini değiştirip yeni seri gibi satıyorlar. Tamamen pazarlama stratejisi. Başta Casper olmak üzere bu tarz markalar bu şekilde GPU'lar kullanıyorlar. Şu an yapacak başka bir şey yok maalesef. Sen yine de en güncel sürücüleri kur ve oyunlarını oynamaya devam et ;). Sürücülerin güncel ve imzalanmış olması (beta hariç) her zaman iyidir.

Oyun oynamıyorlar zaten. :)
Ekran kartı da o kadar kötü değil bence. Yeterli olacaktır. Güzel bir bilgisayar :)
1500 TL'ye alındı. Ve sadece İnternet de dolaşmak ve filim izlemek amacıyla. Yani o kadar oyun oynanmayacak. :)
Hem bence 3-4 yıl oyunları yüksek ayarda oynatır gibi geliyor. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı