Rehber Android Hızlandırma

Madawc

Kilopat
Yer
Sakarya
Selamlar bugün araştırırken denk geldiğim ve gerçekten beğendiğim bir telefon hızlandırma yöntemini sizlerle de paylaşmak istiyorum. Hızlandırmadan ziyade oyunlarda bir işinize yarayacağını sanmıyorum fakat normal günlük kullandığınız uygulamaların açılmaları olsun, uygulamaların içerisindeki geçiş süreleri olsun gerçekten gözle görülür derecede hızlanıyor. Yapmanız gerekenler kısaca şunlar;
-Ayarlar kısmına tıklıyoruz.
-Cihaz hakkında kısmına giriyoruz.
-Derleme numarasının üzerine 7 sefer tıklamanız gerekiyor tıklarken zaten size kaç defa tıklamanız gerektiği bilgilendiricektir. (Bazı telefonlarda "derleme numarası" diye geçiyor)
-Geliştirici seçenekleri açıldığında ona giriyoruz.
-Pencere animasyonu ölçeği 1X yazar onu kapalı yapın.
-Geçiş animasyonu ölçeği 1X yazar onu da kapalı yapın.
Hepsi bu kadar. Geri çevirmek isteyenler aynı kısımları yine 1X yaparsa sorun kalmayacaktır. Ben çok beğendim 👍

Selamlar bugün araştırırken denk geldiğim ve gerçekten beğendiğim bir telefon hızlandırma yöntemini sizlerle de paylaşmak istiyorum. Hızlandırmadan ziyade oyunlarda bir işinize yarayacağını sanmıyorum fakat normal günlük kullandığınız uygulamaların açılmaları olsun, uygulamaların içerisindeki geçiş süreleri olsun gerçekten gözle görülür derecede hızlanıyor. Yapmanız gerekenler kısaca şunlar;
-Ayarlar kısmına tıklıyoruz.
-Cihaz hakkında kısmına giriyoruz.
-Derleme numarasının üzerine 7 sefer tıklamanız gerekiyor tıklarken zaten size kaç defa tıklamanız gerektiği bilgilendiricektir. (Bazı telefonlarda "derleme numarası" diye geçiyor)
-Geliştirici seçenekleri açıldığında ona giriyoruz.
-Pencere animasyonu ölçeği 1X yazar onu kapalı yapın.
-Geçiş animasyonu ölçeği 1X yazar onu da kapalı yapın.
Hepsi bu kadar. Geri çevirmek isteyenler aynı kısımları yine 1X yaparsa sorun kalmayacaktır. Ben çok beğendim 👍

Bu rehberi resimli yapsanız daha güzel ve açıklayıcı olurdu bilmeyen arkadaşlar için onun dışında emeğinize saygım sonsuz ellerinize sağlık güzel olmus.

Yeni konular

Geri
Yukarı