Android'den Windows Phone'a Geçiş

Düşünsenize Nokia'ya TouchWiz arayüzlü Android geliyor. :D :D :D Ben zamanında kullandım WP, kullanmadan yorum yapsam tamam "android fanı"da diyin, istediğinizide diyin ama kullandım. Çok büyük saçmalıkları var, şuan ablamda kullanıyor ve hiç memnun değil. Android'den WP'ye geçilmez bence, ileride pişman olursunuz. He Android'den İOS'a geçersin, veya İOS'dan Android'e geçmek zorunda kalırsın anlarım, ama Android'den WP'ye geçmek saçmalık.
Demekki siz ailecek telefondan anlamıyorsunuz. Lütfen milletin aklını karıştırma. Asıl bu devirde android kullanmak hata.

Şuan en düşük Android S3 Mini. S3 Mini fıyatına çok daha iyi Android cihazlar var. Burda yalan söyleyecek halim yok, 1 yıl kadar WP kullandım, sonra ben sattım kurtuldum gitti ablam bulaştı, oda hiç memnun değil.

Şuan en düşük Android S3 Mini. S3 Mini fıyatına çok daha iyi Android cihazlar var. Burda yalan söyleyecek halim yok, 1 yıl kadar WP kullandım, sonra ben sattım kurtuldum gitti ablam bulaştı, oda hiç memnun değil.
Tamam sen memnun olmayabilirsin ama milletin aklını karıştırmaya çalışma. Sen resmen burada windows phone telefonları kötülüyorsun.

şuan bu yorumu htc wp den atıyorum wp ye geçeceksen öncelikle amiral gemisi almanı tavsiye ederim bir de lumia haricine bulaşma stabiliteye gelince wp şuan iyi görünüyor ama her güncelleme de alt segment telefonlarda kasılma meydana geliyor ileri de üst segment wp ye sahip olmayanların başının ağrıyacağını düşünüyorum eski stabilite olmasının sebebi telefon sayısı fazla değildi şimdi sürekli telefon çıkartma derdinde wp bu da ileride bizleri kötü duruma sokuyor ama amiral gemisi alırsan seni 2-3 belki daha fazla götürebileceğini düşünüyorum markete gelince gelişmekte olan bir market ama bu durumu wp değil yazılım şirketleri çözmesi lazım bir Facebook , tumblr uygulamaları kötü android'e göre.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı