Ankara için İSS önerisi

S.T.A.L.K.E.R

Picopat
Anlara için güzel 100 Mbit fiber sabit verebilecek bir ISS arıyorum. Türk Telekom fiber altyapısı bulunuyor galiba. TurkNet üzerinden yaptığım sorgulamada 100 Mbit fiber hizmet alabileceğimi söylüyordu. Modemin takıldığı küçük bir kutu görünüyor, üstünde de Türk Telekom yazıyor.

3.5 senedir Türk Telekom 100 mbit down - 8 mabit up tarife kullanıyorum. Ve bunu VDSL üzerinden alıyorum, fiber değil. Bu zamana kadar yaşadığım internet kesintisi 7 - 8'i geçmez. Ama benim sokaktaki kutuya uzaklığım 52 metre. Ondan sonra da nereden itibaren fiber onu bilmiyorum.

Çayyolu bölgesinde oturuyorum.

Müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek pek umurunuzda değilse TurkNet'i tercih edebilirsiniz. Ayrıca, bununla uğraşmak istemiyorsanız pahalı da olsa Turk Telekom'u tercih edebilir veya alternatif olarak Netspeed veya Comnet'i düşünebilirsiniz. Ek olarak, bölgenizde Kablonet altyapısı varsa da satış sonrası destek ve stabilite açısından en iyisidir diyebilirim, Kablonet altyapısını da şuradan sorgulayabilirsiniz:

Kendimden bahsetmem gerekirse de Mamak'da Kablonet FTTB altyapısı üzerinden hizmet alıyorum.

Geri
Yukarı