Ankara için ISS önerisi

hrafn1

Centipat
Ankara’da Optimum AVM’nin orada oturuyorum. Fiber altyapı var ancak TürkNet gelemiyor. Taahhütsüz bir ISS düşünüyorum ancak NetSpeed Millenicom vs bu tarz firmaları hiç duymamıştım daha önce ve güvenemiyorum. Sizce güvenmeli miyim güvenebilir miyim yoksa Superonline ya da Vodafone mu bağlatmalıyım? 24 ya da 35 Mbps düşünüyorum evde tek kalıyorum ve genelde LOL CS:GO oynuyorum ping ve kesilme sorunu yaşamak da istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

NetSpeed uygun fiyata sizin tercihlerinizi karşılayabilecek bir firma. Ama 35 MBPS den fazla hız istiyorsanız ilk olarak kendi alt yapısı olan firmaları tercih edin. (Fiber alt yapı)

NetSpeed ve Millenicom gayet kaliteli ve güvenilir. NetSpeed tercih edebilirsiniz.
NetSpeed uygun fiyata sizin tercihlerinizi karşılayabilecek bir firma. Ama 35 MBPS den fazla hız istiyorsanız ilk olarak kendi alt yapısı olan firmaları tercih edin. (Fiber alt yapı)

Teşekkür ederim, Netspeed ile görüşüp deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı