Ankara Mamak'ta ISS önerisi

TRsraD

Hectopat
Şu anki tarih itibarıyla oturduğum bölgede TurkNet 83 Mbps VDSL altyapısına sahip. Vodafone ise 100 Mbps verebildiğini söylüyor. Sizce hangi internet sağlayıcı en iyidir? Bunlar dışında hangilerini tercih edebilirim?

Şu anki tarih itibarıyla oturduğum bölgede TurkNet 83 Mbps VDSL altyapısına sahip. Vodafone ise 100 Mbps verebildiğini söylüyor. Sizce hangi internet sağlayıcı en iyidir? Bunlar dışında hangilerini tercih edebilirim?
Zamanında Vodafone sahibi olanların ping sorunu yaşadığını duymuştum, bence TurkNet alın.

Hangi mahalle? TurkNet VDSL diye bir altyapı yok. Önce altyapını sorgulayacaksın.

Balkiraz mahallesi.

altyapı sorgulama sonucunuz​

30 gün içinde beğenmezseniz paranız %100 iade!​

Harika!
VDSL altyapınızın desteklediği maksimum hız:
83 Mbps.
8 Mbps'e kadar upload.
İndirme hızı tahminidir. ~ 6 Mbps fark edebilir*
İnfo.
Star.
Taahhütsüz ve kotasız internet, kolay iptal!
Star.
Başka operatörden geçişte ₺240'ye kadar cayma bedeli bizden!
Star.
30 gün içinde beğenmezseniz paranız %100 iade!
Maksimum hız, tek fiyat!
₺249, 90.

Zamanında Vodafone sahibi olanların ping sorunu yaşadığını duymuştum, bence TurkNet alın.

Şu an evde Vodafone kullanıyoruz. Valorant veya herhangi başka bir oyun oynarken sabit 30 ping var ve altına da düşmüyor. Başta modem eski olduğundan dolayı diye düşünüyordum ama sanırsam Vodafone kaynaklı bir sıkıntı.

Ben az önce kendi adresimi sorguladım TurkNet sitesinden, eksik gösterdi. Binana giriş yaparken bina kapısında Superonline vesaire herhangi bir ISS çıkartması var mı?

Hız testi, traceroute ve ping testlerini atıyorum, kendinizkiyle karşılaştırırsınız.
(Benim altyapım 40-50 Mbps'a kadar destekliyor, siz de tabii ki fazla çıkacaktır.)

TurkNet_1.jpg

TurkNet_3.jpg

1690202141474.png

Geri
Yukarı