Annemle sürekli tartışıyorum

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Hocam merhaba. Dalga geçmeyin en düzgün yazmak için yer burası. Annem çok tuhaf davranıyor ya da ben abartıyorum. Hocam sinirimi tutabiliyorum ama annem beni sinir küpü gibi bir şekilde değerlendiriyor. Sürekli birileriyle tanıştırmaya çalıştırıyor sokaktan. Ve çevreme laf ediyor. Halbuki tanıştırmaya çalıştığı insanlar ortalıkta anne baba küfür eden insanlar. En son okuluma geldi ve beni kötüledi. Yok bu böyle evde şöyle yapıyor böyle yapıyor. Sinir sorunları var sürekli sinirleniyor. Sadece annem abartınca sinirleniyorum. Şey diyenler olacak, "annen seni korumaya çalışıyor." etrafa beni kötüleyerek mi? Millet artık beni deli veya hasta sanıyor. Benden küçük kızlar benimle dalga geçiyor bu da gücüme gidiyor. Yani annemin bir yaptığı benim tüm hayatımı etkiliyor diyebilirim. Biraz da annemin, babamın kavgaları ve çevre ile alakalı olabileceğini düşünüyorum çünkü çevredeki insanlar, nasıl anlatsam, şöyle diyeyim, herkes birbirinin dedikodusunu yapıyor. En son sokakta tecavüz olmuş (sokağın ortasında değil oturanların evinde). Neyse konu dışına çıkmayayım. Sorun bende mi yoksa annemde mi?

Klasik Türk annesi benim de annem öyle, eskiden sürekli kavga ediyorduk bağıra çağıra fakat bir sonuca ulaşamayınca artık takmıyorum onu istediği kadar bağırsın kötülesin bunu sonsuza kadar yapar onu takmaman lazım.

Klasik Türk annesi benim de annem öyle, eskiden sürekli kavga ediyorduk bağıra çağıra fakat bir sonuca ulaşamayınca artık takmıyorum onu istediği kadar bağırsın kötülesin bunu sonsuza kadar yapar onu takmaman lazım.
Hocam tek şey bu yüzden hiç çevrem kalmayacak diye korkuyorum.

Hocam tek şey bu yüzden hiç çevrem kalmayacak diye korkuyorum.

Annen senin çevreni mi yok ediyor? Eğer annen çevreni yok ediyorsa bu durumu önemseme bir şeyler yapabilmen için bir çevreye ihtiyacın yok kafana göre de takılabilirsin 2,5 seneden beri pek arkadaşım yok ve ihtiyaçlarına da duymuyorum, hem bu durum senin olgunlaşmanı da sağlayabilir.

Hangi anne okulda çocuğunu kötülemiyor ki? Lisedeyiz hala ilkokul gibi çocuğunu öğretmene şikayet edenler var. Çevren de zaten seni tanıdıkları için annenin dediklerini pek umursamazlar yani boşver sen de umursama.

Hangi anne okulda çocuğunu kötülemiyor ki? Lisedeyiz hala ilkokul gibi çocuğunu öğretmene şikayet edenler var. Çevren de zaten seni tanıdıkları için annenin dediklerini pek umursamazlar yani boşver sen de umursama.
Hocam sevmediğim insanlar var ve onlar da beni sevmiyorlar. Annem yüzümden dedikodumu yapmışlar ve üstüne de eklemişler. Beni çok tanıdıklarını sanmıyorum ki beni yakından tanımıyorlar bu yüzden benim hakkımda kötü düşünebilirler. (Bunu konuda bahsetmeyi unutmuşum)

Annen senin çevreni mi yok ediyor? Eğer annen çevreni yok ediyorsa bu durumu önemseme bir şeyler yapabilmen için bir çevreye ihtiyacın yok kafana göre de takılabilirsin 2,5 seneden beri pek arkadaşım yok ve ihtiyaçlarına da duymuyorum, hem bu durum senin olgunlaşmanı da sağlayabilir.
İnsanın sosyal bir varlık olduğunu bildiğinizi düşünüyorum.

Hocam sevmediğim insanlar var ve onlar da beni sevmiyorlar. Annem yüzümden dedikodumu yapmışlar ve üstüne de eklemişler. Beni çok tanıdıklarını sanmıyorum ki beni yakından tanımıyorlar bu yüzden benim hakkımda kötü düşünebilirler. (Bunu konuda bahsetmeyi unutmuşum)
Arkandan iftiralı bir şekilde konuşmalarını annene söyle ki ne yaptığını anlasın. Sonuçta hangi anne oğlunu bile bile rezil etmeye devam eder ki? Eğer hala devam ederse hem o dedikodunu yapan çocukları hem de anneni rehber öğretmenine söyleyerek fikir alabilirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı