Apple 7 almak mantıklı mı?

Yurt dışı cihazım 13 var. Ama belli süre sonra kapanıyor yedek Apple 7 almak mantıklı olur mu? Fiyatı da 2700 verecek adam. Yani oradan armaları alıp diğer telefondan da sosyal medya gibi şeyler yapmak istiyorum mantıklı mı bu fiyata almam?

Mantıklı kardeşim. Kayıt ettirmeden kullan böyle son 4 ay. Buna mantıksız diyenleri de anlamadım iPhone 13 kapandığında o telefonu ne yapmanı düşünüyorlar? Bazıları cümleleri okumadan yorum yapıyor. Bunu ana telefonun gibi kullanacaksın anlamışlar.
Başka seçeneğin yok zaten iPhone 7'yi alırken de test edin SIM kart okuma olsun hücresel veri çalışıyor mu blueetooth çalışıyor mu vs. Her sene 1 Ocak'ta hakların geri verilir yani 8 ay hakkın geri gelir iPhone 7'ye ihtiyaç kalmaz. Son 4 ay için çekmecende dursun derim 13'ü kullandığın süre boyunca.

Mantıklı kardeşim. Kayıt ettirmeden kullan böyle son 4 ay. Buna mantıksız diyenleri de anlamadım iPhone 13 kapandığında o telefonu ne yapmanı düşünüyorlar? Bazıları cümleleri okumadan yorum yapıyor. Bunu ana telefonun gibi kullanacaksın anlamışlar.
Başka seçeneğin yok zaten iPhone 7'yi alırken de test edin SIM kart okuma olsun hücresel veri çalışıyor mu blueetooth çalışıyor mu vs. Her sene 1 Ocak'ta hakların geri verilir yani 8 ay hakkın geri gelir iPhone 7'ye ihtiyaç kalmaz. Son 4 ay için çekmecende dursun derim 13'ü kullandığın süre boyunca.
kankam öncelikle yorumların için çok teşekkür ederim cihazı şimdi aldım süper herşeyi çalışıyor parmak izi mobil veri herşeyi. şimdi öyle yapıcam armaları buradan alırım diğerinde takılırım zaten instagram watsap başka bir şey gerek yok :D aramalar burdan sadace :D fiyatı da iyi sanırım 2700 aldım cihaz temiz fatura kutu var

Hocam sarji ne kadar gidiyor Full internet paylasimi acikken? Gunu kurtarir mi 7?

kankam öncelikle yorumların için çok teşekkür ederim cihazı şimdi aldım süper herşeyi çalışıyor parmak izi mobil veri herşeyi. şimdi öyle yapıcam armaları buradan alırım diğerinde takılırım zaten instagram watsap başka bir şey gerek yok :D aramalar burdan sadace :D fiyatı da iyi sanırım 2700 aldım cihaz temiz fatura kutu var
Hayırlı olsun idare eder uzun süre.

Hocam sarji ne kadar gidiyor Full internet paylasimi acikken? Gunu kurtarir mi 7?
kanka bugün aldım ve rahat gidiyor telefon çantamda apple 13 te takılıyorum simi ona taktım hiç bir sorun yok :D yurt dışıysa öyle yap kanka seninki de boşuna 31 tl vergi parası vermeye gerek yok bunlara

Hocam sarji ne kadar gidiyor Full internet paylasimi acikken? Gunu kurtarir mi 7
kanka zaten parlaklığı sona çekiyorum ben bir işlem yapmıyorum tek arama gelince yapacağım yerde hallediyorum işimi ona da gerek yok :D pek arada

Kanka bugün aldım ve rahat gidiyor telefon çantamda Apple 13'te takılıyorum simi ona taktım hiçbir sorun yok :D yurt dışıysa öyle yap kanka seninki de boşuna 31 TL vergi parası vermeye gerek yok bunlara.

Kanka zaten parlaklığı sona çekiyorum ben bir işlem yapmıyorum tek arama gelince yapacağım yerde hallediyorum işimi ona da gerek yok :D pek arada.

Bende yurt dışı 11 düşünüyordum. İyiymiş bu olay. Hayırlı olsun.

Bende yurt dışı 11 düşünüyordum. İyiymiş bu olay. Hayırlı olsun.
11 alma kanka ben vardı sattım almanı tavsiye etmem telefon güncelleme almayacak bu ay ve diğer ayda

Hayır alınmaz! Eskidi Apple 7 (iPhone 7). Bunun yerine Samsung almanı tavsiye ederim.
satılınca samsung çorap parasına alıyorlar bro ben bu telefonu kullanmıcam zaten apple 13 var benim tek mobil erişim yapıcam başka bir şey yok bide aramalara yanıt

11 alma kanka ben vardı sattım almanı tavsiye etmem telefon güncelleme almayacak bu ay ve diğer ayda.

Satılınca Samsung çorap parasına alıyorlar bro ben bu telefonu kullanmayacağım zaten Apple 13 var benim tek mobil erişim yapacağım başka bir şey yok bir de aramalara yanıt.

Kanka sence ne alayım yurt dışı Note 12 Pro 5G düşünüyorum ya da yenilenmiş SE 2? (bu arada ne taktılar ya Apple 13'e xd)

Geri
Yukarı