Apple Watch 6 alınır mı?

Saatleri ikinci el almak birinci el almaktan daha akıllıca mı? Şu an öyle geldi. Bence güzel tercih olur birinci.

Yani Apple Watch'un sıfırınıda alsam her gün sarja takacağım ikinci elde alsam sarja takacağım onun dışında Apple Watch uzun ömürlü cihazlar olduğu için ikinci el daha mantıklı geldi bana.

5500 TL olanı alın bence.

https://shbd.io/s/aYU2bTk0 hocam şu ikisi de Watch 7 şunlarada bakabilir misiniz?

Dubai cihazı olması sıkıntı çıkarır mı? Pazarlığa girip daha ucuza almayı düşünüyorum.
Hocam eSIM modeli mi bilmiyorum ki e sim kartıyla kullanmayacaksanız bir sıkıntı olacağının düşünmüyorum. Garantisiz cihaz almanızla eş değer zaten. Üründe hiçbir sıkıntı yoksa inceleyerek alabilirsiniz. Benim Watch da garantisiz faturalıydı aldığım arkadaş çok düzgün ve hijyenik kullandığı için tertemiz bir cihazdı. Ben hiçbir sorun yaşamadım daha.

1. yılı devirdik Watch ile değişmeyi de bir süre düşünmüyorum benim için gayet yeterli şuan.

Hocam eSIM modeli mi bilmiyorum ki e SIM kartıyla kullanmayacaksanız bir sıkıntı olacağının düşünmüyorum. Garantisiz cihaz almanızla eş değer zaten. Üründe hiçbir sıkıntı yoksa inceleyerek alabilirsiniz. Benim Watch da garantisiz faturalıydı aldığım arkadaş çok düzgün ve hijyenik kullandığı için tertemiz bir cihazdı. Ben hiçbir sorun yaşamadım daha.

1. yılı devirdik Watch ile değişmeyi de bir süre düşünmüyorum benim için gayet yeterli şu an.

eSIM modeli değil o yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Hocam eSIM modeli mi bilmiyorum ki e SIM kartıyla kullanmayacaksanız bir sıkıntı olacağının düşünmüyorum. Garantisiz cihaz almanızla eş değer zaten. Üründe hiçbir sıkıntı yoksa inceleyerek alabilirsiniz. Benim Watch da garantisiz faturalıydı aldığım arkadaş çok düzgün ve hijyenik kullandığı için tertemiz bir cihazdı. Ben hiçbir sorun yaşamadım daha.

1. yılı devirdik Watch ile değişmeyi de bir süre düşünmüyorum benim için gayet yeterli şu an.

Cihazın kutusu var faturası yok çok küçük çizikler varmış.

Son düzenleme:
Hocam ileri süreçte satılabilir ancak servis için gerekli. Garantisiz de olsa servislik bir durum olsa isteyecekler.

Yeni dedigim gibi ikisinin de faturasi yok. Ama almayi düşünüyorum kafama yatti

Hocam ileri süreçte satılabilir ancak servis için gerekli. Garantisiz de olsa servislik bir durum olsa isteyecekler.

Hocam cihazı elden alacağım özellikle dikkat et dediğiniz bir şey var mı? Fatura olmadan alsam servis dışında herhangi bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı