AppStore haberiz para çekmeye çalışıyor

Bujifuhta

Femtopat
Daha fazla  
App Store'den 7 günlük ücretsiz deneme yazan bir programın üyeliğini başlatacaktım. 7 gün deneme sanmıştım ve üyeliği başlatmıştım fakat daha sonra üyelik aktif edildi ve para çekmeye çalıştı fakat limit kapalı oldugundan çekemedi. Bu olay yaşandıktan sonra ise bir uygulama indirmeye çalıştığımda ise indiremiyorum ve onceki alışverişlerini tamamla diyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamaya girip üyeliği iade edin. Ayrıca Appstore izinsiz para çekmeye çalışmamış siz kendiniz ürünü denemek için bilgilerinizi girmişsiniz. Denemesi biten bir ürünü iptal etmezseniz ise o ücreti olarak devam eder, dünyanın çalışma stili bu yani...

Uygulamaya girip üyeliği iade edin. Ayrıca App Store izinsiz para çekmeye çalışmamış siz kendiniz ürünü denemek için bilgilerinizi girmişsiniz. Denemesi biten bir ürünü iptal etmezseniz ise o ücreti olarak devam eder, dünyanın çalışma stili bu yani...

Dediğim şey deneme olarak gözüküyordu ama çakkallar deneme yapmamış direk üyeliği başlatıyorlarmış ve bende direk parayı çekmeden üyeliği aktif etti şimdidee çekmeye çalışıyor ve çekemediği zaman uygulama bile indirtmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı