Arctis P14 Slim ve normal arasındaki fark nedir?

P14 Slim PWM pst aldıysanız PWM çoklayıcı gelecek zaten. P14'ü anakarta, P14'ün kablosuna bağlı gelen PWM çoklayıcıya da ikinci fanı takacaksınız.

Hangi P14 Slim'i aldınız?

Bilgim yok valla kusura bakmayın aşağıdakini aldım.

Bilgim yok valla kusura bakmayın aşağıdakini aldım.

PWM PST yazıyor. Çoklayıcılı olanı almışsınız. İşinizi görecektir ikinci fan durumu için. Bundan mı iki tane aldınız?
PWM bağlantılı olmayan bir fansa buna bağlanmaz PSU'ya bağlanacak çünkü.

PWM pst yazıyor. Çoklayıcılı olanı almışsınız. İşinizi görecektir ikinci fan durumu için. Bundan mı iki tane aldınız?
PWM bağlantılı olmayan bir fansa buna bağlanmaz PSU'ya bağlanacak çünkü.

İki tane aldım.

İki tane aldım.

Sıkıntı yaşamazsınız o zaman. Birinci fanı anakarttaki CHA_FAN portuna bağlayıp ikinci fanınızı, anakarta bağlı olanın çoklayıcısına takacaksınız. İkinci fanın çoklayıcısını kullanmanıza gerek yok bir yere saklayın dursun.

Son düzenleme:
Sıkıntı yaşamazsınız o zaman. Birinci fanı anakarttaki CHA_FAN portuna bağlayıp, ikinci fanınızı, anakarta bağlı olanın çoklayıcısına takacaksınız. İkinci fanın çoklayıcısını kullanmanıza gerek yok bir yere saklayın dursun.

Tamamdır teşekkürler.

Sıkıntı yaşamazsınız o zaman. Birinci fanı anakarttaki CHA_FAN portuna bağlayıp ikinci fanınızı, anakarta bağlı olanın çoklayıcısına takacaksınız. İkinci fanın çoklayıcısını kullanmanıza gerek yok bir yere saklayın dursun.

Fan geldi ama fan hızı ayarlanmıyor bir de çok sallanıyor tık tık ses yapıp duruyor çoklayıcıda çıkmadı zaten önceki fanlara bağladım öyle çalıştırdım ondan olabilir mi?

Son düzenleme:
Fan geldi ama fan hızı ayarlanmıyor bir de çok sallanıyor tık tık ses yapıp duruyor çoklayıcıda çıkmadı zaten önceki fanlara bağladım öyle çalıştırdım ondan olabilir mi?

Sallanıyorsa kusurlu ürün gelmiş olabilir. Çoklayıcı ayrı çıkmaz kablonun üstünde olması lazım PWM PST'nin. Fotoğraf atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Sallanıyorsa kusurlu ürün gelmiş olabilir. Çoklayıcı ayrı çıkmaz kablonun üstünde olması lazım PWM Pst'nin. Fotoğraf atabilir misiniz?

Sorun yok çözdüm vidaları biraz gevşettim ses gelmiyor çalışınca iade ile uğraşmak istemedim yeniden teşekür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı