Arkadaşsız kaldım

Renster

Decapat
Daha fazla  
Hiç kimsem kalmadı. Tek bir arkadaşım var onunla da haftada bir görüşüp FIFA oynuyoruz o kadar. Pek ortak hobimiz yok yani. Yeni arkadaş ediniyorum uygulamalardan, sosyal medyadan falan selam naberden öteye gidemiyorum. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Edindiğim bir arkadaşım da beni terk etti. Şu an bir arkadaşım kaldı sadece.

Yalnız hissetmekle yalnız olmak farklı şeyler. Siz yalnız hissediyorsunuz şu an. Yalnız olduğunuzu kabul edip yalnızlığı kucaklarsanız artık yalnızlıktan zevk almaya başlayacaksınız. Şahsen ben tercih olarak yalnız birisiyim ve böyle olmaktan memnunum.

Hep tek takılıyorum, tek yürüyorum tek yemek yiyorum tek işimi hallediyorum tek kıyafet seçiyorum tek tek spora gidiyorum. Kısacası hiçbir arkadaşın seni sen olduğun için önemsemez birader. Bu süreçte çok çakal tanıyacaksın. Kaliteli arkadaşın yoksa tek takılman her zaman iyidir.
Yalnızlığı aldatmak için güzel bir sebep bulman lazım. Bu süreçte kendini tanı ve kendinle özleş, tek başına mutlu olabilmeyi öğren çünkü ileride kimse olmayacak.
Bu dünyada en sevdiğin annen babanı bile bir gün kendi elinle toprağa vereceksin ve sonra ayrılmak zorunda kalacaksın... Dünya hayatı işte en sevdiklerin bile bırakabiliyorken neden kendini tanımayasın?

Hiç kimsem kalmadı. Tek bir arkadaşım var onunla da haftada bir görüşüp FIFA oynuyoruz o kadar. Pek ortak hobimiz yok yani. Yeni arkadaş ediniyorum uygulamalardan, sosyal medyadan falan selam naberden öteye gidemiyorum. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Edindiğim bir arkadaşım da beni terk etti. Şu an bir arkadaşım kaldı sadece.

Hocam isternesiz ekleyin windows_12.

Hocam isternesiz ekleyin windows_12.

Discord.

18 yaşındayım.
Hocam üstteki arkadaşlarımın dediği gibi yalnızlıktan zevk almaya çalışabilirsiniz veya üniversitede arkadaş ortamı yapmaya çalışabilirsiniz. Diğer arkadaşlarımın yazıları çok daha detaylı.

Hocam üstteki arkadaşlarımın dediği gibi yalnızlıktan zevk almaya çalışabilirsiniz veya üniversitede arkadaş ortamı yapmaya çalışabilirsiniz. Diğer arkadaşlarımın yazıları çok daha detaylı.
Hocam 3 yıldır çok fazla yalnızlık çekiyorum. Zevk almıyorum artık. Sıkıldım bu durumdan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı