Üniversitede arkadaşsız kaldım

Baylar, insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyorsanız hayatta kalabileceğinizi düşünmüyorum. Altı üstü 2 insanla sohbet edip çay içeceksiniz, 2 erkeğin arkadaş olması ne kadar zor olabilir? Selam verince arkadaş oluyorsun zaten.

Baylar, insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyorsanız hayatta kalabileceğinizi düşünmüyorum. Altı üstü 2 insanla sohbet edip çay içeceksiniz, 2 erkeğin arkadaş olması ne kadar zor olabilir? Selam verince arkadaş oluyorsun zaten.

Geçen birine ayaküstü bir şeyler sordum. Sadece "internetten bak" dedi. Her insan aynı olmuyor. Hatta şu an çoğu insan aşırı tahammülsüz. İnsan olan kendisine göre birini elbet buluyor zaten.

Hocam nasıl arkadaş edineceğim ya? :( Bir de hocam bölümde sadece 3 erkek var geri kalanı hep kız ve ben sadece erkeklerle arkadaşlık kurabiliyorum maalesef. :(
Merhaba. Çocuk Gelişimi bölümünde akademisyenler, erkek öğrencilere genelde biraz daha fazla ilgi gösteriyor. Hocalarınızın dikkatini iyi anlamda çekmeye başlarsanız ve derslere katılırsanız sizinle arkadaş olmak isteyenlerle karşılaşacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı