ASRock Fatal1ty B450 Servis Süreci

Furky Cebeci

Centipat
Arkadaşlar 2.el bir PC alacağım soğutucu değiştirirken bir şey olmuş PC açılıp kapanıyormuş. Bilgisayarcıya götürdüğünde anakartta sorun var demiş daha garantisi varmış. Darbe vs yokmuş stok soğutucuyla vs.de denemiş olmuyormuş servise göndersem sizce yenisini gelir mi yoksa kullanıcı hatasımı derler? Şimdiden Teşekkürler :)

Hocam anlattığın gibi sıkıntı yoksa bir şey olmaz ama değiştireceklerini pek sanmam çünkü ASRock'un Türkiye'de resmi şekilde yetkili servisi yok sadece aracı firmalar var o sebeple değiştirirken işkence çektireceklerdir ama tamir ederler.

Hocam anlattığın gibi sıkıntı yoksa bir şey olmaz ama değiştireceklerini pek sanmam çünkü ASRock'un Türkiye'de resmi şekilde yetkili servisi yok sadece aracı firmalar var o sebeple değiştirirken işkence çektireceklerdir ama tamir ederler.
Hocam teknobiyotikten alınmış akortek bakıyo teknik servisine biraz araştırdım bişeyde bulamadım konuyla alakalı hemde mini ıtx anakartlar çok pahalı olmazsa zarara girebilirim

Hani hocam tamir ederler sıkıntı çekmezsin ama değişim için fazla umutlanma derim ülkemizin insanları yetkili servis olsun mahalle bilgisayarcısı olsun değişim isteyince her biriyle kötü olursun garantiye gönder bir sıkıntı çıkarsa onlar karar verir ben burada ne desem terside çıkabilir servisten gelmesi 1.5 haftayı geçebilir haberin olsun.
Tamir ederler derken garanti kapsamında ücret almadan tamir ederler ne de olsa ürünün garanti'side varmış kullanıcı hatası deyip ücret istemesi için sizin anakartın soket yapısıyla ya da başka bir şeyiyle elle müdahale etmeniz gerekiyor bence garantiye gönderin ücret isteyeceklerini sanmam.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı