ASUS G56 Almalı mıyım?

Holy Diver

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar!

ASUS G56 İ5 NOTEBOOK - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Linkte belirtmiş olduğum laptopu almak istiyorum. Genellikle oyun oynayacağım, grafik programları kullanacağım ve birazda günlük. Özelliklerine göre çok uygun fiyat olarak gördüm. Eğer kullanan varsa tavsiye eder mi ? Artıları ve Eksileri nelerdir yazarsa minnettar kalırım.

Ayrıca f/p olarak oyun, günlük hayat için kullanabileceğim bir laptop önerileriniz varsa öneriniz lütfen.

Not: (Asus X550JK - Lenovo) önermesseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilk defa gördüm bu ürünü Asus'un ROG serisi hayranı birisiyim ve o kadar para vermeyip bunu mu alsaydım acaba dedirtti bana o fiyata bu özellik ve üstüne Asus düşünme derim :)

Evet ama şöyle bi sorun var Asus'un sitesine baktığım da bu modeli bulamadım bunun i7 li modeli vardı.Başka sitelerde de pek rastlamadım acaba özel üretim felan mı diye düşündüm.Garanti - servis konusunda biraz tedirginim açıkçası şuan.

Buda i7 Modeli bunuda fiyatı çok makul bence.

ASUS G56 İ7 NOTEBOOK - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Asus servis konusunda iyi firmalardan biri. Bu ürün de stoklarda yok. 2 ürün de gayet iyi. Stokta bulabilirseniz alabilirsiniz.

ben bu ürünü almak istiyorum da nerden alabilecegim hakkında yardımcı olabilecek varmı ? çünkü google dan aradıgımda malesef vatan vb. sitelerde bulamadım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı