Asus P5kPL AM-SE Windows 10 desteği

Furkan UYAR

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, birkaç sorum olacak yarımcı olursanız sevinirim. Laptop'um çalınınca kaldırıldığı yerden çıkardığım eski bilgisayarımın Windows 10 desteği var mı öğrenmek istiyorum.
Anakart: Asus p5kpl am-se 775 pin ddr2 ramli bi anakart
İşlemci : intel core 2 duo E6300 1.86Ghz 2mb önbellek
RAM'lerın markasını bilmiyorum ama 2 adet 1 gb 667 mhz
bilgisayarda ekran kartı yoktu yenı msı hd5450 aldım ve işlemci fanı çalışmadığı için zigmatek durin ile değiştirdim.
Şuan sistemde xp proffesional yüklü bios sürümü 0701 tarihi 05/19/10 bu bios sürümü son sürümmü bikaç yerde 0603 gördüm. Yoksa onlamı güncellemem lazım ve win10 veya hiç değise 7 falan kurabilir miyim? Yardımlarınız için çok teşekkürler bu arada ilk konum umarım yanlış başlık altında değilimdir :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de ASUS P5KPL var. Driver konusunda bir sorun yok.

Windows 10 kurduktan sonra sadece ekran kartı ve ses sürücüsünü kurmam yeterli oldu.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, birkaç sorum olacak yarımcı olursanız sevinirim. Laptop'um çalınınca kaldırıldığı yerden çıkardığım eski bilgisayarımın Windows 10 desteği var mı öğrenmek istiyorum.
Anakart: Asus p5kpl am-se 775 pin ddr2 ramli bi anakart
İşlemci : intel core 2 duo E6300 1.86Ghz 2mb önbellek
RAM'lerın markasını bilmiyorum ama 2 adet 1 gb 667 mhz
bilgisayarda ekran kartı yoktu yenı msı hd5450 aldım ve işlemci fanı çalışmadığı için zigmatek durin ile değiştirdim.
Şuan sistemde xp proffesional yüklü bios sürümü 0701 tarihi 05/19/10 bu bios sürümü son sürümmü bikaç yerde 0603 gördüm. Yoksa onlamı güncellemem lazım ve win10 veya hiç değise 7 falan kurabilir miyim? Yardımlarınız için çok teşekkürler bu arada ilk konum umarım yanlış başlık altında değilimdir :D

Boş ver windows 7 kullan sıkıntısız çalışır driver ler
MEGA

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı