Asus R9 280 mi MSI GTX760 mı?

Arkadaslar msı gtx 760 ı aldım gayet güzel bir kart fazla deneme şansım olmadı çalışıyorum. Ayrıca bazı oyunlar açılmıyor d3dx9.dll hatası alıyorum . Neyse kart gayet güzel ayrıntılı açıklama yapamıyorum hala çözemedim çünkü kartı ama sıcaklık değeri just cause 2 pyununda 60 alırı gördü ve hdmı kablosuyla tv ya bağlayınca görüntü bozukluğu oluyor (tv küçüktür monitör boyutunda 1080p) hdmı kablosunu değiştirip deniyecağim (win 7 açılırken Windows başlatılıyor yazısının orda ekran kırmızı zemin üatünde aşağı doğru siyah çikgiler oldu hdmı kablosuyla bağlamıştım ekrankartı bozuldu sandım kalp krizi geçiriyordum azkalsın)
Sonuc olarak kart güzel alankişiye tavsiye ederim bu arada crysis2 yi 3d lg tvme bağladım full ayarlarda 3d hemde bozuk hdmı kabloauyla çok güzel oldu fakat abartmıyorum çünkü ağım şağım bişey olmadı ama güzeldi görmeye değer paraya değer deneyim için değer birşeydi inşallah uzun süre kullana bilirim bu ararada birşey daha yazayım gaming app daki buz işaretine basın ca fanlar (ekran kartının) 100% çalışıyor ve kısa bir sürede soğumasını sağlıyor

Mobilden girdiğim için yanlış yazmış olabilirim Teşekkürler.

Nvidia Physx donanım hızlandırmasını kendi bünyesinde yaparken, AMD bu işlemi işlemciye devreder. Bu sebeple Nvidia GTX760 almanızı öneririm, ancak Asus Direct cU II olanını öneririm. MSI önermiyorum.

Kesinlikle performans için alıyorsan Asus Radeon R9 280x ama 2 GB DirectCU olacak (her hafta veya her ay güncellemen lazım),Ama güncellemekle uğraşamam diyorsan Nvidia al :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı