ASUS ROG Gladius III Aimpoint alınır mı?

Biraz daha görünüşe önem verecekseniz fnatic X Lamzu thorn bakabilirsiniz ama çok tuzlu fiyatı.

Yok hocam, bu bütçeye benim istediğim gibi bir fare Razer Cobra gibi istiyorum. Ben dış görünüşüne tam olarak ne deniyor bilmiyorum, palm bazen claw olarak tutuyorum. Elim de 19cm. Ne yapmalıyım? Kafam çok karışık. Dediğiniz farelerin içi çok iyi olabilir. Ukalalık yapmıyorum, yanlış anlamayın. Saygım sonsuz ama dışı 50 TL'lik fareden farkı yok gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam, bu bütçeye benim istediğim gibi bir fare Razer Cobra gibi istiyorum. Ben dış görünüşüne tam olarak ne deniyor bilmiyorum, palm bazen claw olarak tutuyorum. Elim de 19cm. Ne yapmalıyım? Kafam çok karışık. Dediğiniz farelerin içi çok iyi olabilir. Ukalalık yapmıyorum, yanlış anlamayın. Saygım sonsuz ama dışı 50 TL'lik fareden farkı yok gibi.
1714564710654.png
Al geç o zaman dostum.

Yok estağfurullah dediğinizi anladım hocam. Hybrid tutuşa sahipsiniz ve dış görünüşü itibariyle güvenmemeniz normal. Ben de bu işlere ilk başladığımda hiç çözememiştim sebebini bunların, sonradan aydınlandım.
Malzeme kalitesi olarak çok üst modeller oldukları için üzmezler.
Eğer ki ikisinin en üst seviye olmasını isterseniz bütçenizde olmamasından ötürü 2.el WL beast önerebilirim.
@SadeceYiğit @Kaan Diktaş @pawEn @Error

Bir bilginiz yok bari önermeyin. O mouseların malzeme kalitesi hakkında bilginiz var mı acaba? Kendinizde var diye herkese öneriyorsunuz.

Hayır bu bütçede asla alınmaz. Saçmalamışsınız iyice.
Bende yok hocam. Ben de 2k civarı mouse arıyorum, en önerilen ürünler onlar. Madem alınmaz, bir öneri yapın, M800 Ultra almıştım iptal edeyim, farklı bir ürün alayım.

Bende yok hocam. Ben de 2k civarı mouse arıyorum, en önerilen ürünler onlar. Madem alınmaz, bir öneri yapın, M800 Ultra almıştım iptal edeyim, farklı bir ürün alayım.
Senin öneri almadan önce üslubunu takınman gerek. Millete hakaret vari konuşmalarla gelirsen burada çoğu kişinin sana öneri yaparken 2 kere düşüneceğinden eminim.
Gladius 3 AimPoint kablolu olması dışında M800 ultrayı katlayıp 4 e böler.

Senin öneri almadan önce üslubunu takınman gerek. Millete hakaret vari konuşmalarla gelirsen burada çoğu kişinin sana öneri yaparken 2 kere düşüneceğinden eminim.
Arkadaşın attığı Gladius 3 kablosuz ama önerilmiyor pek, ilk başta bende onu almıştım sonra iptal ettim. Hem de şuan ki fiyatından daha uyguna.

Dosya Ekleri

• 1714565075378.png
    1714565075378.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 14
Hocam, sadece yiğit hocam ve kaan diktaş hocam bana gladius 3 önerdiler wireless bu arada ancak zamlandı bir satıcıda almak istedim konu açtım kimse yardımcı olmadı kaldı öyle. Nası uyarı almadı arkadaş onu da anlamadım.

Arkadaşın attığı Gladius 3 kablosuz ama önerilmiyor pek, ilk başta bende onu almıştım sonra iptal ettim. Hem de şuan ki fiyatından daha uyguna.
Rate your Gear kampanyası ile beraber 1800 liraya geliyordu ve bütçesindeki tartışmasız en iyi üründü.

Hocam, sadece yiğit hocam ve kaan diktaş hocam bana gladius 3 önerdiler wireless bu arada ancak zamlandı bir satıcıda almak istedim konu açtım kimse yardımcı olmadı kaldı öyle. Nası uyarı almadı arkadaş onu da anlamadım.
@Adrastos ve diğer moderatörler konuya ne zaman bakacaklar?

Rate your Gear kampanyası ile beraber 1800 liraya geliyordu ve bütçesindeki tartışmasız en iyi üründü.
Değil işte hocam. Kullanan arkadaşlara da sordum, 1800 TL gelse de alınmaz dediler ve 79 80 gram bir şey ürün, ağır. FPS oyunları için pek alınır gibi gelmedi sonra iptal ettim.

Geri
Yukarı