ASUS ROG Gladius III Aimpoint alınır mı?

DeathAdder V3 için konuşuyorsak indirim beklemenizi önermem. Ürün zaten şu an tek bir yerde uygun fiyata satılıyor. Stoklar bittiğinde yenileneceğinin garantisi yok.

V3 Pro 3300'ken forumdan biri indirim bekle dedi bana 2 hafta içinde 4.508'e çıktı fare arkadaşlar kimse bir şeyi kovalamasın beklemesin de direkt alsın G PRO X kulaklık aldım 3K'ya şu an 4100 civarları çok zaman geçmedi aradan.

@SF24 @SadeceYiğit
Bu satıcı ile ilgili konu açtım bilmiyorum sizce alınır mı pazaramayı ilk defa görüyorum üstelik. Bir de bu V2 yazmıyor başlıkta farklı ürün mü acaba?
Sitenin güvenilirliğini soruyorsanız güvenilir. Bizzat İş Bankasının sitesi.

V3 Pro 3300'ken forumdan biri indirim bekle dedi bana 2 hafta içinde 4.508'e çıktı fare arkadaşlar kimse bir şeyi kovalamasın beklemesin de direkt alsın G PRO X kulaklık aldım 3K'ya şu an 4100 civarları çok zaman geçmedi aradan.
Maalesef konu sahibi de aynı şeyi yaşamış Gladius 3'te.

Hocam kafamı kurcalayan arkadaşlar sensör sorunu olduğunu söyleyenler var dedi. Bu kadar para verip üzülmeyeyim sonradan.

Geri
Yukarı