ASUS ROG STRIX Scar 16 G634JZ-NM032W laptopta coil whine var mı?

Çok sıkıntı olur mu, çünkü laptop çok güzel duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da çözüyor sanırım.
Yazılımsal bir sorun değil ki.Donanımsal bir sorun bu.Halihazırda yazılım ile çözülecek bir sorun değil maalesef

Yazılımsal bir sorun değil ki. Donanımsal bir sorun bu. Halihazırda yazılım ile çözülecek bir sorun değil maalesef.

Eh ne yapalım gülü seven dikenine katlanır, o HP'yi düşünsem fiyatına göre o kadar da iyi olmayan bir ekranla karşılaşırım.
Zaten yorum yapan biri oyun oynarken duyulmuyor demiş ama umarım olmaz yaşamayanlar da var. İnşallah indirim de olur :)

Eh ne yapalım gülü seven dikenine katlanır, o HP'yi düşünsem fiyatına göre o kadar da iyi olmayan bir ekranla karşılaşırım.
Zaten yorum yapan biri oyun oynarken duyulmuyor demiş ama umarım olmaz yaşamayanlar da var. İnşallah indirim de olur :)
Hocam ürünü aldınız mı cw var mı acaba? Ben de şuan 3 yılı aşkın ROG kullanıyorum bende de vardı cw ama öyle çok rahatsız edecek bir seviyede değildi bir süre sonra umursamaz oldum. G16-18 serilerinde videolarda gördüğüm kadarıyla bazılarında çok rahatsız edici bir ses gibi duruyor. Umarım rahatsız etmeyecek düzeyde vardır.

Fps'nin 200ü geçtiği oyunlarda 30 fps falan fark atıyor. Diğer AAA oyunlarda 2k'da 10 12 fps falan fark atıyor.

Ayrıca Omen 17 inç yani daha iyi bir deneyim sunacak ama biraz da büyük olacak diğerine kıyasla çok olmasa da.

Hacı şu asus falnlarına Omen anlatmakla uğraşma,anlamıyorlar. Bırak istediklerini alsınlar.

OMEN de miniLED var mı ? yoksa 100k ya ips monitör mü satıyor
HP OMEN 17-ck2000nt, RTX 4090 (175w), i9 13900HX, 32gb 5600 ddr5 ram, 240hz 3ms 2560x1440 ekran, 2tb ssd, optik mekanik aydınlatmalı klavye olan miniled'li bir marka gösterirsen cevabını almış olursun sanırım.

Sorun onu satıyor mu bunu satıyor mu değil! hala anlamamak için uğraşıyorsunuz.

Bu fiyata bu özellikleri satan var mı? Asıl soru bu!

Geri
Yukarı