ASUS ROG STRIX Scar 18'e hangi performans testleri yapılmalı?

Daha iyi bir sonuç almışsınız. Zamanla gelen güncellemeler veya bulunulan ortamın sıcaklığı bile sonuçları etkiler, laptopun hangi modda kullanıldığı da. Armoury Crate üstünde voltaj ayarları vardı, ince ayarlar ile skorları yükseltmek mümkün. Güzel sonuç.

Teşekkür ederim hocam. Cinebechr23 testini şimdi yapacağım o biraz karmaşık geldi bana, size atsam olur mu?

Atabilirsiniz sonuçları buraya. Kolay bir test aslında. Sırayla Multi Core ve Single Core testi olacak o kadar.

1713225638520.png

1713225665299.png

1713225701073.png

Fena değil. Undervoltage yapmanızı öneririm. Ek olarak güzel bir tuning de harika olur. Armory crete mi neyse ondaki ayarları atar mısınız önerelim bari bir şeyler.
i9 13950HX ile 36233 alıyorum mesela ben güncel olarak.

Şu an elimde değil laptop bayram dolayısıyla kargoya verilmedi 1 hafta, ama elimde olunca size atacağım.

Eki Görüntüle 2169829

Bu YouTube'da izlediğim adamın 3DMark timespy sonucu.

Eki Görüntüle 2169830

Bu ise benim laptopun sonucu hocam, laptoplar aynı.

Eki Görüntüle 2169832

Bu arada cihaz ne throttle altında kalmış. Sağlam bir daralma yaşamış. Dediğim gibi undervoltage güzelleştirecektir değerlerinizi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereyi atmamı istiyorsunuz hocam ya da bir uygulamama mı indirip undervolt yapmak gerekiyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Armoury Crate içinde voltaj ayarı yapılan yeri istiyor. Attığınız ekran görüntüsünde sol alt tarafta modlar var. Elle yazan kısımdan manuel ayarlanabiliyor.

Armoury Crate içinde voltaj ayarı yapılan yeri istiyor. Attığınız ekran görüntüsünde sol alt tarafta modlar var. Elle yazan kısımdan manuel ayarlanabiliyor.

Hocam o sol alttaki kısım laptopun fanlarını ayarlıyor acaba voltaj ayarı BIOS'tan yapılıyor olabilir mi bir videoda BIOS'tan değiştiriyorlardı voltajı.

Hocam o sol alttaki kısım laptopun fanlarını ayarlıyor acaba voltaj ayarı BIOS'tan yapılıyor olabilir mi bir videoda BIOS'tan değiştiriyorlardı voltajı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodan bakabilirsiniz. Biraz ileride mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı