Asus Zenfone 5 Batarya

SectumSempra

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar ben asus zenfone 5 almayı düşünüyorum fakat inceleme videosunu izlediğimde arkada bataryanın değişmediğini gördüm bu telefonun bataryasının ömrü bittiği zaman değiştirmek istediğimde nasıl yapacağım

peki ben bunu servise gönderirsem böyle aylarca haftalarca beklermiyim bataryasının değişmesini yoksa herhangi bi telefoncuya götürsemde yapabilirler mi?

Babaannem 4 yıl nokia telefon kullandı ve bataryası 1200 Mah sadece 1 kere değişti o da 1 ay önce Zenfone 5 in bataryası çabuk çabuk bitmez yani :) .

Zaten bataryanın kolay kolay ömrü bitmez, bunu şimdiden niye kafana takıyorsun ki ?
Basit telefoncuların yapabileceğini sanmıyorum, servise gönderdiğinde ise haftalarca beklemezsin.

Konu kapanmış gibiydi ama yine de yazmak istedim zenfone 5 kullanıcısı olarak . Asus teknik servis desteği gerçekten çok iyi Türkiye çapında ve zaten bataryayı değiştirmek servisin 15 dakikasını alıyor. Başka sorun varsa telefon hakkında cevaplayabilirim

telefonun artıları eksileri nelerdir kullanan bir kişi olarak tavsiye edermisin ?

telefonun artıları eksileri nelerdir kullanan bir kişi olarak tavsiye edermisin ?
İşlemci ile başlayalım . Intel çok stabil bir işlemci . Sırf işlemcisi için beklemiştim Asus'u ve beklediğime değdi diye düşünüyorum . Zenfone arayüzü (zenUI) çok pratik bir kullanım sağlıyor . Kamera 8 mp olmasına rağmen çok iyi sonuçlar veriyor . Tabi fiyat performans olayı da çok açık . Eksilerine gelecek olursak ekran kartı ile başlayabilirim . Intel ile uyumlu olduğu için kullandığı ekran kartı eğer çok ağır oyunlar oynuyorum diyorsanız gelecek nesil oyunlarda kasma yapabilir . Ve en büyük eksi batarya bence . 2110 mAh batarya 720 p ips ekran ve ıntel işlemci için pek yeterli değil. Ama bunun da alternatifi olarak sisteme entegre ettikleri güç koruma modu çok ise yarıyor . Yine de daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı