Asus zenfone 5 batarya problemi

Zenfone 6 kullanıyorum bir aya yaklaştı nerdeyse bataryası gayet güzel 1.5 - 2 gün gidiyor aşırı oyun vs kullanırsan 1 günün altına düşüyor. Tabi ki düşük ışıkta böyle parlaklığı yükseltirseniz daha az gidebilir batarya.

Arkadaşlar yaklaşık 3 aydır zenfone 5 kullanıyorum. Maddi imkanım elverdiği halde ıntel işlemcinin stabilitesini bildiğim için zenfone tercih ettim. Telefonu almadan önce benim de en büyük düşüncem batarya ile ilgiliydi . Görünüşte ıntel işlemci ve 720p ips ekrana 2110 mAh az geliyor. Zenfone 6 da çok büyük göründü. Ancak batarya tüm düşüncelerimi haksız çıkardı . Özellikle Asus un arayüzüne entegre ettiği güç koruma özelliğini kullanırsanız çok iyi batarya performansı veriyor.
Güç koruma özelliği derken tasarruf mode mi hocam ?

Bulan var sa yazabilir mi nasıl pil daha uzun gidebilir. bir de normalde 4.4.3 olması gerekmiyormu android neden 4.4.2 pek anlamadım. 1 haftadır aldım. açıkçası çokta memnun değilim. Asus un diğer bütün ürünlerine kefilim ama bunu alırken tam emin değildim. yine de marka ya güvenip aldım. bakalım ne olacak...

Bulan var sa yazabilir mi nasıl pil daha uzun gidebilir. bir de normalde 4.4.3 olması gerekmiyormu android neden 4.4.2 pek anlamadım. 1 haftadır aldım. açıkçası çokta memnun değilim. Asus un diğer bütün ürünlerine kefilim ama bunu alırken tam emin değildim. yine de marka ya güvenip aldım. bakalım ne olacak...

4.4.2 kitkat son, 5.0 Nisan' da. Ayrıca performans olarak fiyatıyla orantılı bakarsak en iyi cihaz, pilde 3 haftaya kendine gelir kullanmayı da bilmek lazım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı