Asus Zenfone 6 alınmalı mı?

Sefa ÇETİN

Hectopat
Makaleler
5
Yer
kocaeli/derince
Daha fazla  
Arkadaşlar T50 ile merakım sona erdi. Biraz da Zenfone serisine bakıyım dedim. 4.4.2 kit kat güncellemesi geldi mi? Zenfone kullanan arkadaşlar kamerası nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerası 13 dio ama gercekten dedigi gibimi T50 nin mesela camerasi dedii gibi deil
Hocam emin ol piyasadaki 13 mp olanlara göre daha iyi fotoğraf çekebiliyor. Zenfone 5'de piyasadaki 8 Mp kameralara göre çok daha keskin fotoğraf çekebilmektedir. Kamera konusunda rahat olun. Hakkını sonuna kadar veriyor kameranın.

Büyük bir telefon istiyorsan Zenfone 6 en iyi tercih olacaktır ama ele sığabilecek bir telefon arıyorsan Zenfone 5 almalısın o civarda bir bütçe ile alınabilecek en iyi telefon Zenfone 5 veya 6 gerisini boşver. :)

Güncelleme de gelecek diyorlar Asus gelecek dediyse gelir.:)

Teknosa' da satılıyor ama mağazalarda pek kalmıyor sanırım internetten sipariş edebilirsin ben Zenfone 5 sipariş ettim yakın zamanda elime geçicek. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı