Asus'un yeni STRIX Serisi Kartları Vatan'da!

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 7B
Sonuçta paranın %90'ını GPU'ya veriyoruz. Ben hala bunlara bu kadar para verilmemesi taraftarıyım. Baksanıza. R9 280X fiyatına GTX760 satıyorlar.
Katılıyorum. GTX 780 Strix'e sırf 6GB ve soğutması değiştirildi diye GTX 780 Ti'den vazgeçecek değiliz. Hatta o 780'ne vereceğim parayla ben az daha üstüne koyarım 780Ti Gaming OC + 840 Evo alırım. Fiyatlar çok kazık. Ayrıca 290 parasına 280X almak akıl karı bir şey mi sizce?

Kim alacak, şiddetle merak ediyorum. :D Lüzumsuz para israfı.
Vatan'a gelen zenginlere kesin bu ürünleri kakalayacaklardır çalışanlar. İşte bunun için. Hadi yurtdışında olsan arada fiyat farkı yok denecek kadar az, alınır.

Strix'in özelliği 65 dereceye kadar fanların çalışmaması. Bu yüzden 0 db yazıyor. Ha 65 dereceye kadar fanlar dönmüyor diye o kadar para verilir mi? Takıntısı ve parası olan varsa neden olmasın. O parayla 780Ti alınabiliyor.

Hastai, fanlar dönmüyor derken? Öyleyse pasif soğutması çok kaliteli olmalı. Yoksa bir anda 65 dereceye çıkabilir. Sonuçta GPU'lar çok hızlı çalışıyor.
Teknoseyir ve Technopat'ı takip ediyorum. Teknoseyir'de dün akşam izlemiştim. Ciddi anlamda fanlar dönmüyor. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı